V zajetí démonů (2013)

Wan vzal atmosféru 80.-90. let s technikou 21. století a vyšla z toho absolutní bomba. Žádné potoky krve, žádné drastické scény, ale stejně je to jeden z nejsilnějších hororů poslední doby. Pro mě osobně předčilo i Wanovo Insidious. Skvělá hra zvuků, perfektní lekačky, a super Patrick Wilson , který doufám se i nadále bude objevovat ve Wanovo dalších dílech. 95 %

666 Park Avenue (2012) (seriál)

Nechápu tak nízké hodnocení tohoto seriálu, ano rozjezd je sice pomalejší, ale pak se to pěkně rozjede a určitě je to jeden z nejlepších miniseriálů roku 2012

Batesův motel (2013) (seriál)

Tak jsem se konečně dostal k tomuto seriálu.... pokud znáte Hitchcockovo Psycho, tak toto je dá se říct prequel seriál.. po prvních 4 dílech jsem celkem spokojen, ovšem určitě to nemá takovou atmosféru jako originál Psycho, ale nestojí si špatně. Také upozorňuji, že se spíš než o hororový seriál jedná o thriller. Zatím možná se to časem změní.

Sinister (2012)

Spolu s Insidious top horory roku 2012. Jediné nevýhoda tohoto filmu je to , že pokračování bude až v roce 2015 :). Kdo se opravdu rád bojí a líbilo se mu Insidious ať toto určitě nevynechá. Skvost ! 99%

Hard Boiled (1992)

Woo je bůh akčního žánru !

Útes smrti (2010)

Ano nejsou to Čelisti , ovšem je to po dlouhé době film s tématikou vraždícího žraloka, který není záměrně trapný. Herci nejsou špatní, atmosféra je dobrá a ke konci jsem opravdu držel palce. 75%

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Slow motion záběry zde mají velkou sílu, celková vizualizace filmu je hodně dobrá, akorát ten příběh prostě není nic moc... Emma Stone je čím dál hezčí, Ryan Gosling je strašně charismatický herec. Sean Penn to je síla :D. 80%

Rychle a zběsile 6 (2013)

Nehodnotím 4* až tak úplně film, jako spíš srandu při 4DX . Filme je jen velký výplach akčních scén za hranicí sci-fi. Ovšem určitě jsem se nenudil a nasmál. Nesmíte to brát vážně, spíš jako výbuch testosteronu, spolu s 4DX kinem určitě není k zahození. V sérii FF jeden z nejlegračnějších dílů . 70%

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Vizuálně úžasné zpracování, ale atmosféra jako taková pokulhává a nenavodí to ve vás tak ten správný pocit mrazení.... Jsem rád, že jsem se na film podíval, ovšem také jsem rád, že jsem jej nevyhledal v kině. První díl byl určitě o mnoho lepší. 55%

Tajemný muž (2012)

Dlouho jsem neviděl film, který mě dokázal svým zvratem v ději takto mile překvapit.... 90%