Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Tak já tedy nevím, jestli mám dnes krámy nebo co, ale vyloženě jsem se nudil. Vtipné hlášky mi zas tak vtipné nepřipadaly, herci mi přišli všichni až na Culkina takový divný, nevím jestli to byl záměr nebo ne, ale nepostřehl jsem u nich jakoukoliv mimiku. Cera je na pěst už od pohledu a krom filmů Superbad a Juno mi vadí všude. M. E. Winstead je docela pěkná žába a asi jen kvůli ní jsem se na film dokoukal do konce. Když přimhouřím všechny čtyři oči tak dávám 2* za kukadla slečny Winstead, za občas povedené souboje a za Pac, Puck, Fuck Mana. Ale jak v podstatě řekl POMO, pořád je to lepší než Twilight.

Počátek (2010)

Chrisi, ty jeden bastarde ! Po dlouhé době mě nějaký nový film posadil na p*del. Smekám před uměním pana Nolana. Natočit takový film, aby dával smysl určitě nebyla hračka, ale Nolan to dokázal a dokázal to se vší parádou ! Tomuto filmu není co vytknout. Ten nápad, střih, kamera, herci, skvělá hudba p. Zimmera...U DiCapria se mi zdá, že čím je starší, tím je lepší, ale i Gordon-Levitt na mě udělal super dojem. Prostě není co dodat. Kdyby to šlo, dám 1 000 000x ***** :)

Machři (2010)

Průměrná americká ptákovina, která mě osobně nadprůměrně pobavila. Super oddechovka :)

Jonah Hex (2010)

Je to čistých 50%. Josh Brolin dobrý, vizuální stránka dobrý, kouzelný indiáni dobrý. ale scénář stál za prd. Čekal jsem o moc lepší zážitek, ale pro nenáročného diváka stačí.

Horší než smrt (2007)

Nejlepší komedie, kterou jsem zatím ve svém životě viděl ! Alan Tudyk je v té svojí roli nesmrtelnej ! :)

Uvězněni v čase (2007)

Když jsem si pouštěl Los Cronocrímenes, doufal jsem, že se u něj budu trochu bát. To se bohužel nestalo, ale vcelku mi to ani nevadí. Je to další kvalitní, nenápadný španělský snímek. Gradace filmu byla super. Když to na konci začalo odsýpat, tak mi to pomalu hlava nebrala. O Španělsku vím, že netočí špatné filmy, ale teď už vím, že točí dokonce skvělé filmy. Zajímavé, s dobrým scénářem, snaží se vymýšlet něco nového a podle toho, co jsem už viděl se jim to docela daří a Los Cronocrímenes bezpochyby mezi takové filmy patří. Škoda, že pro většinu lidí je španělská kinematografie velkou neznámou a dávají přednost tuctovým amíkům, kteří vymýšlejí poslední dobou akorát cypoviny.

Aparecidos (2007)

Tenhle horor jsem sháněl hrozně dlouho a díkybohu, že se mi to nakonec povedlo. Po dlouhé době jsem viděl skvělou duchařinu, kterou mohu jen doporučit. Bylo by to za jasných 5* nebýt trošku delší stopáže a pár hluchých míst. Španělsko rulezzz !

Baby Blues (2008)

Velmi dobrý horor, který se s ničím moc nemazal. Pro mě neznámá Colleen Porch podává super "psycho" výkon, až jsem si chvíli myslel, že to je doopravdy. Dává dětičkám takovou čočku, až se divím, že se něco takového vůbec natočilo. Díkybohu za to, že moje máti, v mých mladých letech používala jen vařečku. :)

Expendables: Postradatelní (2010)

Koukatelný film s "nej" herci akčního žánru, ovšem nic světoborného. Pár dobrých akčních scén a soubojů, ale to je tak vše. The Expandables ničím nepřekvapí, ale ani nezklamou.

Po životě (2009)

Byla živá nebo ne ? Byl Liam Neeson vrah nebo pomáhal mrtvým na druhý břeh ? Já to nepobral, snad se to někde dočtu. :) Solidně natočený "duchařský thriller" a super herecký výkon Liama Neesona, ale něco tomu bohužel chybělo.