Joey (2004) (seriál)

Miluju Joeyho, ano je to slabší než Friends, ale tahle postava je prostě cool. :)

V (2009) (seriál)

Prosím o 3. řadu, děkuji! :)

Det okända. (2000)

Mám tak trochu smíšené pocity. Filmy má dobrou atmosféru o tom žádná, ale něco mi tam hrozně chybělo. Díky tomu jsem se vůbec nebál. Samozřejmě na nízkorozpočťák paráda, přesto si myslím, že by z toho šlo dostat víc šťávy a napětí. S lepší kamerou, větším rozpočtem, trochu vylepšeným scénářem (hlavně co se závěru týče) a lepšími herci bych si pravděpodobně střiknul do textilu a následně sednul do nutelly. :) 65%

Precious (2009)

Shlednutí tohoto filmu jsem odkládal poměrně dlouhou dobu. Bál jsem se, že bych z něj mohl dostat nějaké zlé stavy. :) Nakonec jsem se odvážil, pustil si ho a ejhle. Tenhle film hraje na city asi tak, jako já na baskytaru (nehraju nic moc :o) ). Nemohl jsem se vžít do postavy, do děje, do ničeho. Přišlo mi to vše takové umělé a nepřirozené. Hodně tomu napomáhaly stavy snění hlavní postavy, které nastaly když se něco začalo dít. Bez nich by to vypadalo úplně jinak, víc punuře, napětí by zůstavalo stejné a nějakým způsobem by gradovalo. Takhle se to típlo a hotovo. Nicméně, na film se koukat dá, ale doporučovat ho nebudu. 55%

Requiem za sen (2000)

Nejradši bych dal odpad, protože mít po filmu několik dnů depku je fakt hnus.

Černá labuť (2010)

Bezprostřední dojmy po filmu: Miluju Natálku a Aronofsky je úchyl.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Tenhle chlápek, že natočil Horizont Události? (Paul W.S. Anderson) Po téhle zbytečnosti, po které neštěkne ani pes, se mi to tomu nechce věřit. Ani té Mílušce to tady moc nesluší...

Okresní přebor (2010) (seriál)

Ty kjávo, nikdy jsem nečekal, že by TV Nova mohla vypjodukovat něco takového. Společně s Hospodou její nejlepší dílo.

Poslední vymítání ďábla (2010)

Na tenhle film jsem se docela těšil, ale z předchozích zkušeností jsem radši nic neočekával. Posedlá slečna byla celkem cool, dokumentární styl se mi líbí, i když už je to trochu ohraná věc. Kamera mohla být trochu víc v akci, myslím, že by to filmu jen prospělo.I když nejsem nijak zvlášť zklamán, z toho závěru šlo vytřískat mnohem víc. Bohužel potenciál konce nebyl naplněn. Přišlo mi, že už se filmařům nechtělo nic vymýšlet a točit a že už se těšili až si skočí po práci na pivko. Chtěl jsem dát 3*, ale zdá se mi to málo. Jelikož jsem se u The Last Exorcism až na úplný začátek bavil celou dobu, tak dávám 3,5*. :)

Osvícení (1980)

Holly shit, fuck, bitch. Naprosto precizní ukázka toho, jak se má dělat film. Do puntíku zmáknutá režie a jako vždy úžasný Nicholson. Ten chlap je fakt blázen. Asi 3x jsem si musel film na pár vteřin zastavit, abych se z něčeho vydýchal a mohl pokračovat. Nevím proč jsem tak dlouho otálel a nepustil si ten film mnohem dřív. (Listopad 2010)