Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Dal bych moc abych mohl vidět tuhle show Donutila. Toto neomrzí.

Než si pro nás přijde (2007)

Přiznávám trochu nadsazené, ale přesně mi to trefilo do uvolňené nálady. S bravurně odehranou základní dvojicí jsem soucítil a na konci moc k slzám nechybělo=vyjímečnost:)

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

První film s Carreyem, kde hraje normální roli a hned taková bomba. Winslet tradičně vynikající. Nádherně provedené, skvělé přechody a pochody myšlenek. Na Memento to sice nemá, ale i tak si to zaslouží za 5:)

Jeden svět nestačí (1999)

Určitě jedna z těch lepších Bondovek. Pierce je opravdu dobrý, ale působí to na mě trochu směšně chvílema a to že James Bond je v obrovské akci, ani vlásek se mu nepohne a oblek je jako nedoknutý. Reálnosti by se mohlo trochu přilít, jinak jsem se nadprůměrně bavil.

Hra (1997)

Celou dobu se mi tajil dech, byl jsem zaskočen situací do jaké se hlavní postava dostala. Temné, nejasné a chvílemi strašidelné momenty mi dáavaly ten správný pocit. Konec byť šokující mě zklamal a srazil mírně hodnocení.

Na doživotí (2007) (seriál)

Ten rezavý chlapík srší svým charismatem. Dostává mě ať jak vypadá, jaký má styl či jaký prostě je. Jeho kolegyňě je, jak říka moje oblíbená seriálová postava Hank Moody, ženská, kterou chci ojet a praštit zároveň. Zajímavý příběh, těším se jak tato revenge dopadne.

Metropolis (1927)

Klasika.. na tu dobu něco nevídané. Záběry města nahánějící husí kůži, rovněž jako pracovníci pod zemí. Nezapomenu na krásný hudební doprovod.

Muž, který nebyl (2001)

Coeni in your face. Toto je ten jejich filmový směr. Naprosto obyčejný člověk se dostane do naprosto neobyčejné situace. Ještě, když v tom není sám a vrací se problémy, které myslel že ma za sebou...jo to je perfektní tragedie. Bratři mě zase dostali a Francesku? tu ženskou prostě miluju.

Queen ve Wembley (1986) (koncert)

Asi nejlepší koncert, který jsem kdy viděl:)

Vítězové a poražení (1999)

Ať už to je v realném zákulisí amerického fotbalu jakkoliv. Tento film ukázal detailně krásy a špatnosti profi sportu, ve kterém navíc líta spousta peněz. Kde se příčí sportovní úspěch s úspěchem marketingovým. Skvělé herecké obsazení. Byl jsem mile překvapen.