S tebou mě baví svět (1982)

Na tohle jsem moc mladej nebo nevím čím jiným to může být, že tyto rádoby vtipné rodinné filmy se mnou nic nedělají.

Znovu 17 (2009) odpad!

Jeeeeeje....takové překvápko. Já čekal průlom světové filmografie a vono prd.

Poslední Mohykán (1992)

Trochu zklamání. Přece jen kdž to srovnám s pozdějším Posledním Samurajem tak je toto hodně nepovedený vtip. Soundtrack je dokonalý, ale film na něj podle mě až moc spoléhá. Mnoho řečí, málo akce a klišé romantika. Opravdu dojemný konec mi ale trochu spravil chuť.

Herkules (1995) (seriál)

Tak na tom jsem hodně ujížděl.:)

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Respektuji klasiku. Oba zlodějíčkové byli skvěle zahráni a každý jednoduše poznal jací jsou. Nevěděl jsem, že existuje i vynikající NeLeoneovský western a jsem moc rád, že je tomu jinak. Vtipné scény, napínavá akce, oscarová píseň a neopomenu krásný konec.

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (2003)

Tenhle styl má zmáklý snad jen Michael Bay. Tady mě nic nevzalo. bylo vidět jak je vše hrané a aby to vypadalo cool. Je mi trochu líto Jacksona a Farella, že v tomto hrají. Moc střílení, moc výbuchů, moc hloupých řečí a jeden moc špatný dojem.

Čelisti 3 (1983) odpad!

kdyby tu bylo napsane komedie dal bych 5*..přece jen takhle mě nerozesmály aji ty lepší komedie:)

Válka světů (2005)

Kdo je nejlepší kouzelnik? Žádný Copperfield, ale Spielberg. Jeho záběry a kamera mě nikdy nepřestane fascinovat,to nemluvím o vizuelních i zvukových efektech. I ne zrovna můj favorit Cruise byl vynikající. Fanningtady byla ale na facku, příště si přibalím brufen. John Williams tradičně odvedl vynikající práci. V tom filmu jsem se občas ztratil a tu myšlenku nevím jestli jsem zrovna pochytil, ale toto nelze řadit jako průměrný film. Míval jsem pocity úžasu i lítosti. Jak taková šílena sci-fi věc může někoho napadnout.