Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Docela nechutné od začátku až do konce. Objevilo se sice pár světlých vtipných momentů, ale co na plat, Prcičky měly zůstat pouze jako trilogie.

Hra (1997)

Skvěle napsaný, natočený a zahraný thriller. Stejně si ale myslím, že by ten konec Michael Douglas nikdy nemohl přežít, jelikož by nabral takovou rychlost, že by proletěl i podlahou a našli by ho mrtvého v několika kusech, pokud by ho byli vůbec schopni identifikovat.

Julie Lescautová (1992) (seriál)

Epizody tohoto seriálu jsou na můj vkus až moc dlouhé. Být kratší, možná bych se ve druhé polovině každé z epizod tolik nenudil.

Brainiac: Šílená věda (2003) (seriál)

Je až zarážející, jak absurdní věc se může dostat na televizní obrazovky. No jo, ale ona je to místy docela prdel.

Blueberry (2004)

Indiáni asi moc dobře věděli, jak se kvalitně sjet. Film byl ale tak říkajíc "o ničem" a navíc měl tak pomalé tempo, že jsem měl obrovský problém to dokoukat do konce.

Hledám Amy (1997)

Co se týče scénáře, tak už jde o klasiku ve Smithově tvorbě. Spousta šílených hlášek v ještě šílenějších situacích je v jeho filmech už asi pravidlem, takže nic nového pod sluncem, ale právě to se mi na jeho filmech líbí. Ocenil bych herecký výkon Joey Lauren Adams, která ze sebe v určitých situacích vydala co mohla, viz hádka před hokejovým stadionem, líbání se s přítelkyní v baru, nebo výměná názorů poté, co jí Ben Affleck vyznal lásku. Opět mě nezklamala všudypřítomná dvojice Jay a mlčenlivej Bob a o to víc jsem byl překvapený, když se Bob rozmluvil a vysvětlil název celého filmu.

Hranice smrti (2007)

Od filmu, ve kterém hraje Jennifer Lopez, bych nečekal tak ožehavé téma s hodně drsnou zápletkou, navíc ještě podle skutečné události. Atmosféra byla hustá, že by se dala krájet. Ale režisér si asi nemohl vybrat, který filtr tam hodí, tak je prostě střídal (modrý, zelený, žlutý) a navíc ve scénách odehrávajících se ve tmě bylo vidět velké kulové.

Líbánky v Las Vegas (1992)

Průměrná romantická komedie. Cage nic moc, Caan nic moc, ale Sarah Jessica Parker byla neskutečně sexy. Jen mi přišlo docela divné, jak Caan pokaždé zjistil, kde se zrovna Cage přesně nachází a taky jak je možné, že by Cage při svém prvním seskoku padákem trefil úplně přesně místo přistání. No jo, ale ono to muselo mít romantický happyend.

Let's Dance 2 (2008)

I když jsem spíše odpůrcem hudby vyskytující se v tomhle snímku, ty dvě hvězdy dávám za kreativní tance právě na tuto muziku. Zbytek nestál za nic.

Jedna navíc (1995)

Jak zbalit sestru své současné milenky? Není nic jednoduššího než stvořit své dvojče, díky němuž ve filmu vznikaly dost bizardní a vtipné situace. Banderas si to natáčení musel opravdu upřímně užívat.