Bod zlomu (2015)

Větší stupiditu jsem už dlouho neviděl. Americká parodie na všechno od Vertical Limitu po starý Bod Zlomu

Chappie (2015)

Čapí..čovina. Hrozná ztráta času a peněz a to jsem fandou sci-fi. Antwort by měl dostat za své herecké výkony zhňilou malinu

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Kéž by můj hlas mohl být tak mocný jako Chuck Norris a zvládl by srazit tuto komedii k 60% kam patří.

Chata v horách (2012)

Horror? Nikoli. Triller? Ani náhodou. Sci-fi? To sotva. Spíše žánrový guláš. Příliš mnoho ingrediencí v 95 minutách dělá z filmu nepoživatelné bláto snažící se dostat na stříbrný podnos. Upřímně je mi smutno, co vše se dnes točí, kdo se tomu zaprodá (Sigourney Weaver) a kdo všechno tomu tleská.

Jackass 3 (2010)

Kdo by snad čekal starší a "rozumější" partičku Jackass, nečekejte. Třetí díl opět graduje, ikdyž si mnozí z vás řeknou kam je to jen možné? Možné to je. Spousty velmi zábavných scén střídají kousky nad kterými jde rozum kolem, vše samozdřejmě proloženo řádkou nechutných záležitostí, které dle mého mohli udržet více na uzdě. Lépe řečeno udržet v žaludku;-)

The Sharp End (2007)

Takto kvalitní film daného žánru vznikne jednou za 10 let

Predátoři (2010)

Netřeba u tohoto filmu hledat hlubší podtext. Po dlouhé éře béček Aliens vs. Predators jsem se konečně bavil

Pevné pouto (2009)

Takovou slátaninu jsem už dlouho neviděl. Možná kdyby příběh zfilmoval Fincher nebo Demme. Jackson by měl zůstat v Kraji...

Strážci - Watchmen (2009)

Překousal jsem první pocity po návratu z kina a snad už s chladnou hlavou mohu konstatovat úspěch filmu Strážci. Velmi pestrý příběh spolu s pěknými vizuálními efekty stavý film v mých očích na 4 hvězdy.S knižní předlohou srovnávat nechci jelikož si jakož většina bude stát lépe.