• Hudební

Určitě, možná (2008)

Veľmi pekný film. Je to niečo ako How I Met Your Mother, ale bez rozpačitosti ktorá sprevádzala tento seriál po dobu najmenej poslednej tretiny jeho existencie. Isla Fisher je veľká kočka a aj vďaka nej dávam relatívne vysoké hodnotenie.

Až tak moc tě nežere (2009) odpad!

Uff. Film vyslovene pre ženy. Pre mňa sračka ktorá po dvadsiatich minútach letela z disku, lebo sa to už nedalo vydržať s tou Goodwinovou.

Rocker (2001)

V pohode. Filmy s hudobnou tématikou mám veľmi rád. Nie som fanúšik glam metalu, ale tu sa tá hudba dala zniesť, v rámci možností to bolo "heavy". Wahlberg mi ale v tejto úlohe veľmi nepasoval - snaha tam z jeho strany určite bola, ale pre mňa to až také presvedčivé nebolo. A Jennifer tu bola ozaj veľmi pekná.

Ztraceno v překladu (2003)

Pre mňa trochu nudný film, taký smutnejší. Ale Bill Murray bol dobrý a Scarlett Johansson bola tiež fajn.

Plán útěku (2013)

Mňa to bavilo dosť. Vynikajúce. A ako dopadol ten Lester... no nechcel by som :)

Machři (2010)

Priemerná, typicky "spotrebná" komédia na jedno pozretie vo vlaku. Vôbec nenadchne, ale ani príliš neurazí. Dve hviezdičky maximálne, dovidenia. Na dvojku prdím.

Černá labuť (2010)

Po trochu nezáživnom začiatku sa z Čiernej labute vykľula slušná psychodráma s naozaj zvláštnymi psychickými problémami hlavnej postavy, korunovaná naozaj skvelou lesbickou scénou medzi Nataliou Portman a ozaj sexy Milou Kunis (pre mňa asi vrchol celého filmu, pochopiteľne keďže som chlap :)). No a záverečná scéna bola trochu priehľadná, ale nevadí. Bolo to dobré.

Jackass: Film (2002)

Vtipné bolo akurát trúbenie alebo keď sa šplhal nad aligátormi... inak celkom pičovina toto.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

No, nie je to Carreyho zlatý vek, ale ako kvázi road-movie je to celkom OK. A nevedel som že Renée Zellweger bola kedysi celkom pekná žena :)