Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Dobře poetickej seriál!:D Jedinej, na kterej se dá dneska koukat v televizi. Spousta srandy a atmosféra ja naprosto jiná než u všech ostatních seriálů, což je velké plus:)

Světová invaze (2011)

Velmi dobře akční film. Nic víc, nic míň. Pokud někdo očekává mimozemšťany, bude zklamán, jsou to jen divný terče. Ale budete se dobře bavit, pozornost si to vyžaduje. Žádnej vtip, trochu patosu, ale celkem fajn.

Drive Angry (2011)

Sranda může být i v jednoduchým filmu. Hlavně sranda s Ježíšem. Nečekejte moc vysvětlování, prostě se smějte a bude to fajn...:P:D

Phar Lap: Národní hrdina (1983)

Phar Lap je australským hrdinou dodnes a v Národním muzeu je vystaveno jeho srdce, největší srdce jaké kdy měl závodní kůň. Moc dojemnej příběh, o film ani tolik nejde. Přesto je to hrozně smutný na konci a všechny závody jsou napínavý. Doporučuji všem, tohle není film pro koňofily, ale pro všechny, kteří mají rádi silný příběh.

Králova řeč (2010)

Fajn film. Anglickej...:D Takže komu se líbí Big Bang, ten ať raději zůstane doma, tohle je anglickej humor!!!:P Skvělá dobová atmosféra, skvělej film. Doporučuji!

Černá labuť (2010)

Skvěle odvedená práce, to se nedá upřít, od kostýmů, přes kameru až po herce, všechno absolutní špička i mezi profesionály v oboru. Jinak je to ale film pro ÚCHYLY!!!! V půlce filmu jsem si vážně myslel, že odejdu z kina. Furt jem se musel vrtět na na spoustu scén jsem se nemohl dívat, abych nevyvrhl něco, co má navždy zůstat skryto. Kdo je psychouš, ať na to jde a užívá si to, někdo, kdo se ale nevyžívá ve věcem, který jsou apriorně proti přirozenosti antikrásný (v ontologickém slova smyslu), tak vy jděte radši se psem ven, pískejte si nebo prostě nějak krásněji vyplňte svůj čas...

Londýnský gangster (2010)

Film celkem dobrej na koukání a hudba taky vůbec nebyla špatná. Avšak děj je tak nahodilý jako salám na italské pizze a o nějaké promyšlenosti nemůže ani být řeč. Všechno se děje bez nějakého alespoň částečného vheldu do věci, takhle je to úplně neprůhledný a rozhodně je to na škodu, neboť ani závěr, kterej je celkem překvapivej, do toho nevnáší nový světlo. A kdo by očekával mafiánskej film bude zklamanej. Když jsem to někomu říkal, že tohle je gangsterka a ne mafioso, ptal se, jakej je v tom rozdíl. Ten, že mafián by v tomhle filmu vůbec nehrál... PS: po druhým shlídnutí měním ze ** na ****, žeru anglický filmy a todle je fakt hustý, co se mi dřív nelíbilo, to je teď pro mě na filmu to nejdepší! GOD save the Queen!!!:D

Sunset Strip (2000)

,,... a na koci toho tunelu jsem myslel, že bude Ježíš nebo Budha... a byl tam JImi Hendrix!´´ Jóóó, tak takhle to má bejt. Z filmu je cítit zoufalství i radost těch dob, kdy světu vládly drogy, sex a rock´n´roll. Dobrý scény: skoro mrtvej skaldatel, dialog kytar přes údolí a závěrečné nalezení spoluhráčě. Z těch člověka vážně zamrazí....:)

Pekelná ženská (2001)

Sice to bylo fakt stupidní, přesto jsem se smál. Na tenhle film člověk musí jenom koukat, nepřemejšlet, úplně vypustit, pak je to fakt celkem vtipný. Nejlepší hláška: ,,Chceš mi ještě něco říct?´´ ,,JO. Mám tři koule!´´

Tři dny ke svobodě (2010)

Zvláštní film. Trochu delší než by mohl být. Obtloustý Russell a děj do kterého není příliš vidět. Trochu napínavý. Bez vtipu. Nejlepší okamžik: podání ruky mezi otcem a synem (Russellem).