Zabriskie Point (1970)

Blíží se půlnoc. V bedně asi tři celkem dobrý filmy, nakonec však vyhrává klub ČT2 a anglickými titulky. Koukám. Mezi přepínáním mi utekla první půlka. Neva. Koukám. Hipízáckej protesťák. A pak to přijde! POUŠŤ!!! Nemůžu se odtrhnout. Mám pocit, že mi srdce vyskočí z těla, že to nepřežiju. Najednou je mi všechno jasný. Poušť! Náhoda. Láska?!? Zmar! Je to tam. Půl jedný. BUM! A já zírám! zírám i po vypnutí televize. Zírám i druhej den. Zírám i TŘETÍ den. Tohle se mi stalo jen jednou v životě. Když jsem se poprvé setkal s ... HOWL...

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

PRDEL! Nejenom film. V kině jsem se pěkně přiopil, pak jsem se smát buď brzy nebo pozdě, hezky mi to uteklo a doma jsem se parádně nadlábl, takže super večer. Finchovo máma!!!:D

Hunger Games (2012)

Hm, mělo to svý mouchy... Stopáž by mohla být klidně i POLOVIČNÍ, chtělo by to alespoň nějakou zápletku, závěr, alespoň jeden ucházející charakter, ubrat trpnýho předsmrtnýho objímáni...........?? Hvězda za maskovanýho Peeta. PS: Těch moc teček je tam schválně!:D

Harakiri (1962)

Snad jediný japoský film, který je pochopitelný i pro nejaponce, přesto si ale zachovává veškerou svoji japonskost. Nedalo se vůbec odhadnout, co bude následovat, zápletka složitá, nikoliv však zamotaná, no prostě super!

Zvětšenina (1966)

Na tenhle film jsem se díval proto, že jsem slyšel, že vystihuje šedesátý léta. Načnul jsem víno, naladil, hodil do pohody a pustil to. A NIC! Sice to bylo natočený v 66tým, ale nějak mi unikla ta definice šedesátek. Nebo to pro lidi, co to nezažili, není tak zřetelný. Nevim. 45 minut se nic neděje. A pak to přijde. Vlastně je to banalita, jasný je to celkem od začátku, ale když to přišlo...! Deset minut se mi řinuly slzy z očí jen tak, z toho, že někdo dokáže 45 minut budovat nic a pak to tam hodí a je to pecka! I když dějově je to takový asi jako šedesátky (nahodilý, náladový, nemožný!!!), je to ku**a NĚCO!!! Chcete zažít něco, co jste ještě nezažili? Vidět film, kterej už nikdy neuvidíte, protože pochybuju o tom, že by se na tohle byl někdo schopnej kouknout vícekrát za jeden život. Proto říkám, koukejte a ... NECHTE SE PŘEKVAPIT!!!

Kronika (2012)

Vykrádačka Carrie...

Čtyři slunce (2012)

Víte, co bylo hrozný na tomhle filmu. Že půlka sálu odešla v jeho průběhu... Jinak nářezácky prohnilá dekadence v moderním českým podání. ,,Dobrej film.´´ Rorshach

Big Lebowski (1998)

Připomíná mi to jednoho chlápka. Říkali mu Hank nebo Henry. Za kámoše měl židovskýho básníka. A sám je to chlápek s největšíma koulema dvacátýho století. Ale pít s nim, natož proti němu, bych teda nechtěl.

Superbad (2007)

Od tohodle filmu jsem přebral ,,Jeď jak to cítíš.´´ :D

Ztraceno v překladu (2003)

Všechno se dá vyjádřit pomocí nul a jedniček. Pro IT, MATFYZ, logiky apod. Nebo se taky dá všechno vyjádřit chůzí po chodbě!