Philadelphia (1993)

Nejlepší úvodní titulky s parádní písničkou pro film s názvem podle města. U seriálů se o první místo dělí Twin Peaks a South park.

Mrtví a neklidní (2013) odpad!

Největší filmová tragédie od doby co sem viděl nejnovějšího Indiana Jonese. Prvoplánový rádoby vtipy sou k pláči a temný kostňáci zase k smíchu. Hororová stránka věci se dostaví asi po dvaceti minutách, když si člověk uvědomí, že to bude trvat ještě víc jak hodinu a romantická stránka těhle dvou dementů srdce rozbuší tak maximálně do aritmie... Nikdy víc tohle prznění žánru. Soumrak mrtvých, to je ukázka toho jak skloubit srandu, zombáky a aj tu lásku :-*

Smrtihlav (2017)

Tomu, kdo o tématu ví málo, toho film moc nevysvětlí. Ten kdo o tématu ví hodně, bude nasranej kvůli haldě nepřesností a chyb. Ale jinak dobře, že v jinejch zemích ukážou, že se nás ta válka taky týkala.

Lék na život (2016)

Vizuální stránka filmu tak skvělá, že sem se v kině cejtil, jako bych dosavadní život koukal jen na šestnáctkrát přehraný videokazety. Buřinku dolu.

How Do You Want Me? (1998) (seriál)

Dost zábavnej rozjezd kariéry Dylana Morana, kterej předvádí parádní herecký výstupy s dalšíma více či méně známejma britskejma hercema. Zvlášť Peter Serafinowicz ve vedlejší roli alkoholem nacucanýho, vesnickýho balíka coby Dylanova švagra exceluje. Pro milovníky Black Books zajímavá a zábavná podívaná co rozhodně stojí za to =)

Payback: Straight Up (2006)

Fakt je takhle verze o stupeň lepší ! Nebo o hvězdičku, chcete li :D Barevnější, zábavnější, brutálnější a prostě celkově to tak nějak lepší vodsejpá...