Jack and Diane (2012)

Thriller? V žádném případě. Horor? Už vůbec ne! :D Je to skoro 2 hodiny dlouhá tahanice, kde se opravdu NIC neděje. Moji pozornost si udržela pouze vyjukaná Juno Temple, která to tou svou přihlouplou roztomilostí držela pohromadě.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Hodně, hodně slabší než první část..No ale když už jsem navštívila první část, tak půjdu přeci i na druhou, že jo :D Jediná pozitivní věc? KONEC Twilight série, snad i brzo konec té mánie.

Rebelka (2012)

Zlaté doby Shreka a Hledá se Nemo jsou fakt pryč. Čekala jsem něco úplně jiného, ikdyž to nemůžu nikomu vyčítat. Primitivní děj, za to ale dobrá animace. No nejvíc se mi na Brave líbil hlas Kelly Mcdonald..

Resident Evil: Odveta (2012)

Předem musím říct, že jsem na to šla jen kvůli zvědavosti a tomu, abych znovu viděla Michelle Rodriguez a executionera na velkém plátně. Michelle mě docela potěšila, konečně si střihla i bitkařskou roli, jen jí vždy vymyslí hloupou smrt. Executioneři mě zklamali, podle mě stačil by jeden a takový, ze kterého by šel respekt, tak jako ve hře, kde se mi klepaly kolena jen co jsem ho zahlédla.. Zombie alá soviet soldiers mě pobavili, protože aby plavali, uměli zacházet s motorovkou a řídili motorky, to se jen tak nevidí. Dřív bylo ještě cool všude cpát SSáky nebo celkově vojáky z 2. světové, po Sucker Punch bych si je ale netroufla dát už nikde. Nicméně všechno zachraňovala jako vždy hudba, která je už od prvního dílu úžasná, to se musí nechat..Vcelku se mi to teda líbilo, průměrnou vyvražďovačku jsem čekala a větší blbost jako předchozí díl už natočit nemohli, takže už napjatě, po tak pěkném konci, očekávám další díl.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Jeden z těch horších dílů..Tvůrci se snažili být až moc tajemní, vždycky jsem si tento díl pamatovala jako "ta tmavá hodinka a půl" a to tmavá doslova..Až na pár scén s lickerama nic moc.

Resident Evil: Zánik (2007)

Jeden z těch lepších dílů, nicméně taky žádná sláva. Dřív se mi tento díl líbil asi nejvíc, teď jsem měla co dělat abych ho dokoukala. Zombie fakt hrozní, prostředí mě moc nebavilo..Jen pár dobrých akčních scén..Hold všechny ty RE filmy jsou max. 3*..

Bitevní loď (2012)

Tomu říkám zábava!! Navíc grandiózní hudba...

Lorax (2012)

Další ekologická pohádka..Neurazí, mladšímu publiku se možná i zalíbí a třeba se i poučí, je podle mě důležité pouštět podobné dílka dětem, ne jen Auta a podobné blbosti, které jim nic nedají..

Zdrojový kód (2011)

3* za nápad, ale zpracování hrůza..Vyloženě jsem se nudila.

Kawasakiho růže (2009)

Mám hrozně rozporuplné pocity. Zprvu velmi zajímavý, dialogově kvalitní film, který se ale proměnil v už moc ukecanou nudu. Usekla bych posledních 10, 20 minut :)