Pařba v Bangkoku (2011)

První díl byl samozřejmě lepší, nechápu proč tohle točili...

Válka světů (2005)

Skvělý film, jak po audiovizuální stránce, tak po stránce herecké. Malá Dakota je až neuvěřitelně nadaná, taktéž se mi tu líbil i Cruise, kterého v lásce moc nemám. Mimozemské téma je mi blízko, takže jsem si film užila plnými doušky. Hodnotila bych ještě víš, ale až takový happyend mi do tohoto typu filmů nesedí :)

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

A mě se to líbilo, je pro mě už zažité každou neděli večer se dívat na podobnou soutěž. Když zrovna nic nechodí, tak se nudím, takže..

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Stejně jako v prvním díle krásné záběry prostředí, jinak nic moc. Film mě začal bavit až v polovině, kdy se fakt dobře rozjel. Plus je dobrý soundtrack, hlavně cikánské písně!

Rok na vsi (1995) (divadelní záznam)

Skoro tři hodiny strávené s Mrštíky se vyplatily. Lepší herecké výkony jsem snad neviděla..

Lip Service (2010) (seriál)

Pro mnoho lidí náhrada za The L Word, a přiznávám, že náhrada velice povedená. První série měla pomalý spád, nicméně druhá se tak rozjela, že lituji zrušení seriálu.

Černá hodina (2011)

Celou hodinu a půl jsem se naprosto božsky bavila. Triky i prostředí úžasné, nápad taky, i když asi by se mi víc líbilo, kdybychom do konce neviděli obličejíky těch potvor..

Rosewood Lane (2011)

Naprostá slátanina. Nevíme co, proč a vlastně nevíme vůbec nic..

Koupili jsme ZOO (2011)

Krásné..Od začátku úžasná podívaná. Já se pořád modlila aby se něco nepokazilo a ono fakt ne! :) Příběh byl citlivě podán, líbila se mi kamera a záběry na zvířata samotná, připadala jsem si jako bych tam chvíli byla s něma :) Hudba a dialogy ještě lepší. A malá Maggie Elizabeth Jones? Z té jednou bude jednička! "Hey mister, everybody says you're dick!" :)) PS: Nemáte rádi klišé? Proč se díváte na film, jehož název tím už zavání?