Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Jsou dva typy lidí - první, kteří se na to těšili i přesto, že viděli a jsou milovníci původní trilogie, nebo druzí, kteří buďto neviděli p. trilogii nebo viděli a nechtějí zahazovat čas nějakou "americkou předělávkou". Já patřím mezi ty první a jsem spokojená. Jistě, nemůžeme srovnávat 160ti minutový film s celou trilogií, kde toho bylo logicky mnohem víc, ale rozhodně se to povedlo dobře natočit i Fincherovi. Hodně se mi tady líbil Daniel, ikdyž ho moc nemusím a objevila jsem Rooney, kterou teď podle mě uvidíme díky tomuto filmu na obrazovkách mnohem víc. Pro mě tedy příjemné připomenutí původních filmů, které určitě nic nezkazilo.

Bubáci a Hastrmani (1999) (seriál)

Můj nejoblíbenější pohádkový seriál z dětství :)

2 $ocky (2011) (seriál)

2 Broke girls mi konečně odhalilo slovo "sitcom", které jsem doteď tak neměla ráda. Něco tak vtipného sem ještě nikdy neviděla..Bez Max, Caroline, Olega a Kaštana již nechci žít ani jeden den! :D HIMYM se může jít zahrabat :) Za první sérii stoprocentních 5*! Druhá série už ne tak vtipná, ale pořád si drží svoji kvalitu. Třetí série pro mě už vůbec neznamená smích, maximálně mírné pousmátí, už to není vůbec ono.. 1. série - 10/10, 2. série - 9/10, 3. série - 5/10

Přátelé (1994) (seriál)

Mánie, jdoucí kolem mě. Nesnáším z Přátel snad všechny postavy a ten rádoby humor..Grr

Vyměřený čas (2011)

Hoodně pěkný! Platí se časem, peníze nic neznamenají - úspěšný recept na to, jak docílit, aby si lidé vážili života. Originální, svižné, chytlavé. Nejlepší akční film pro rok 2011! A Amanda? Na to, jak jsem ji neměla ráda, si mě teď získala na plné čáre..

Ocelová pěst (2011)

Krásná záležitost..Nevidět v poslední době The Help, které mě hrozně dostalo, tak se nebráním 5*! Skvělá akce, na to, že si nějak nepotrpím na ačkňáky a ty 2 hodiny utekly tak rychle, že se mi tomu nechtělo ani věřit. Hugh je vynikající herec a s Evangeline mu to hrozně pasovalo :) A velké plus za výběr hudby, hned si djd opatřit soundtrack!

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Další klasické klišé, navíc s duchama, no to mě po*er...Jediná vtipná věc na tomto filmu byla Emma Stone, kvůli které jsem to zkoukla..

Warrior (2011)

Hrozné klišé, každému nám bylo hned jasné kdo nakonec vyhraje, ale co...Dobrá kamera, hudba a myslím že by to mohlo bavit i ty, které bojové umění moc nezajímá. :)

Černobílý svět (2011)

Neviděla jsem nic krásnějšího, smutnějšího a zároveň zabávnějšího a pravdivějšího. Film s velkým srdcem, úžasnými hereckými výkony a hudbou tak dojemnou, že to snad nikoho nemůže nechat v klidu. Tomuto filmu nemůžu nic vytknout, já se tak úžasně bavila celých 146 minut, že mám chuť si to pustit hned znovu. A překlad názvu - Černobílý svět - se strašně povedl, a to bez ironie! PS: Měly by to pouštet ve školách, místo nějakých ukňouraných dokumentů.

Bite Me (2010) (seriál)

Hluboce lituju toho, že se jedná pouze 5ti dílný web seriál. Slušný rozjezd, dávka vtipu a ZOMBIE!! PS: She should hit him with that Xbox!