Hunger Games (2012)

Návštěva kina se oplatila. Začátek a asi až do půlky filmu to byla nabitá podívaná, opravdu akční a zajímavá, hlavně prostředí. Bohužel poté už to začalo být zbytečně natahované, klidně bych si Hunger Games dovedla představit o 30 minut kratší a zasloužilo by si to plný počet hvězd.

Ve znamení raka (2010) (seriál)

Nejinspirativnější seriál, jaký znám. Skoro každý díl jsem obrečela, vždy jsem se i kvalitně zasmála..Navíc Laura Linney je božská a nechápu, jaktože ji už dávno neznám!

Drive Angry (2011)

2* za Amber, jinak hrozně utahaná blbost.

Tři mušketýři (2011)

Dumas by se otáčel v hrobě, ale já se celkem dobře bavila.

Věc: Počátek (2011)

Neviděla jsem film z r. 1982, ale vůbec mi to nevadí. Mělo to spád, celou hodinu a půl jsem se dobře bavila a určitě zkouknu ještě někdy.

Válka Bohů (2011)

Nepovedené..Vše už jsem viděla v jiných filmech, tohle je jen trochu pozměněný scénář a přidaných pár scén :D

Něco jako láska (2005)

Klasická romantická komedie a do televize super nedělní film, jinak bych na to asi ani nekoukla.

50/50 (2011)

Slabší 4*. Přívlastek komedie bych vůbec nepoužila, spíš trochu klišoidní drama ze života na odpočinutí. Neurazí, ale ani nijak nenadchne :)

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

The Big Bang Theory je přesně ten typ seriálu, u kterého se nedají hodnotit jednotlivé série, protože jsou všechny vlastně na jedno brdo. Já jsem si pár let počkala až vyjde pár řad, protože vím jaké to je netrpělivě očekávat každý nový díl, a udělala jsem dobře. Po týdnu nonstop sledování musím přiznat, že moje první dojmy byly naprosto chybné a je to úžasný seriál. Na živo bych sice polovinu obsazení musela zabít, ale sledovat ty chudáky terorizované Sheldonem je úžasné :D edit: od 7. série humor rychle klesá, 8 série absolutní nuda.