Into the Forest (2015)

Strašně velký, neproměněný potencionál. Škoda.

Labyrint: Útěk (2014)

No.. Fajn.. A o čem to bylo? 2 hodiny koukání a absolutně nechápu pointu...

Komorná (2016)

Tohle nebude kousek pro všechny. Sama jsem se obávala dialogů a celkově prostředí, které moc nemusím, ale byla jsem víc než příjemně překvapena. I přes dlouhou stopáž jsem se celou dobu skvěle bavila, příběh opravdu dokázal zaujmout, taktéž hlavní postavy. A musím smeknout nad naprosto skvělou kamerou! PS: Nenazvala bych to pornem, jako někteří zde v komentářích :)

Wolf Hall (2015) (seriál)

Skvělá komorní záležitost, která zaujme všechny fanoušky historie. Celá minisérie je nicméně založená na dialozích, takže ne každému asi sedne.

Wentworth (2013) (seriál)

Méně známý bratříček Orange is the new Black, což je velká škoda. Už od první série je jasné, že OITNB je proti tomuto výhradně komedie, ikdyž se tomu tak ze začátku nemusí zdát. Postavy se mi vryly pod kůži taky mnohem víc, hlavně Franky, která se každým dílem neskutečně mění a Bea, která se většině fanoušků nezdála, mě naopak přijde jako skvělá volba pro tu novou "queen" věznice. Druhá série začíná nabírat grády a s novou guvernérkou přichází další vlna napětí a očekávání, co hrozného se zase stane, a tady to napětí je naprosto dovršeno třetí sérií, která je doslova masakr. Čtvrtá série se trochu uklidnila, už to nemá takový spád, nicméně nečekejte že to bude v klidu, hlavně finále :)

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Vše, co člověk nevysloví nahlas, protože ví že je to "špatné", je v Black Mirror. Silně doporučuju první sérii. 1. série - 10/10, 2. série - 7/10, 3. série - 6/10, 3. série - 7/10

Ty, já a apokalypsa (2015) (seriál)

Velké překvapení. Skvělá odreagovačka, která není jen o vtípcích ale dotýká se i hlubších témat.

Stranger Things (2016) (seriál)

Netflix mě dále nepřestává udivovat. Tady se sešlo všechno dobré seriálové. Winona hraje naprosto jinou ligu už, taktéž Millie (Eleven, nejlepší letošní seriálová postava), hudba úžasná.. Jediná moje připomínka je na sci-fi prvky, které jsou, tvrdím si říct, tak z 80% okopírováne z Fringe. 1. série - 10/10, 2. série - 8/10,

Fargo (2014) (seriál)

1. série - 8/10