Mumie (2017)

Větší blbost už jsem dlouho neviděla, nicméně! Tento film mě obohatil o dvě věci - hot mummy a crusader zombies. :D

Resident Evil: Vendeta (2017)

Animovaná Vendetta funguje mnohem lépe než poslední hrané RE filmy. Na úrovni starších animáků bych ji přirovnala k Damnation, to znamená nijak převratný příběh, ale skvělá akce, kterou každý fanoušek Resident Evilu ocení. Já si chrochtala spokojeností.

Holky na tahu (2017)

Mám ráda podobné komedie pro ženské, takže hodnotím jako čistě komedii a neřeším ostatní filmy. Nicméně pro srovnání s Pobřežní hlídkou, která momentálně taky vyšla, se jedná o vtipnější, dospělejší a celkově záživnější film, na který se klidně ráda podívám znovu.

Brimstone (2016)

Tento film budu dlouho rozdýchávat, protože něco tak surového a hutného jsem hodně dlouho neviděla. Obecně mám ráda filmy s pomalým tempem a vypravováním a přesně toho jsem se dočkala, přičemž jsem nenarazila na žádné hluché místo. Rozdělení na kapitoly fungovalo skvěle, i když ke konci byl Brimstone dle mě už příliš přehnaný v tom smyslu, že místo lítosti k hlavní hrdince divák cítí pouze znechucení a říká si, co dalšího špatného se zase stane. A když už jsme u hlavní hrdinky, Dakota Fanning si mě získala na celé čáře, co zde předvádí je neskutečné, a to samé i Guy Pearce. Byly to dvě a půl hodiny utrpení a brutality okořeněné neskutečnými záběry, ze kterých jsem měla husí kůži, a zopakovala bych si to ihned znovu!

Bobovy burgery (2011) (seriál)

Bob's Burgers je velmi osobitý seriál, který prostě musí sednout. První věc, kterou člověk zaregistruje je "šílený" dabing, který mě zprvu odradil, nicméně po pár dílech jsem si ho zamilovala, spolu se všemi postavami. Po shlédnutí všech dílů BB přesouvám mezi oblíbené seriály a Louise bude navždy moje nejoblíbenější animovaná postava.

Život (2017)

Life je spojením mých dvou oblíbených sci-fi - Vetřelce a Gravity. Z prvního si bere nápad vetřelce, z druhého krásné, nesestříhané vesmírné scény a atmosféru. Celou stopáž jsem si chrochtala blahem a modlila se za povedený konec, přičemž jsem se dočkala konce tak surového, že jsem ještě dlouho s údivem koukala do zdi při poslechu soundtracku. Pro mě rozhodně překvapení roku, a mnohem kvalitnější než Alien: Covenant, kterého mám ještě čerstvě v paměti.

Dobrý boj (2017) (seriál)

Neviděla jsem The Good Wife, nicméně není to pro sledování potřeba. Vše co divák potřebuje je vysvětleno a první série je krásný úvod do seriálu, přičemž by neuškodilo ani dalších 5 dílů navíc, protože to šlo každým dílem výš a výš. Navíc, Cush Jumbo a Rose Leslie jsou naprosto úžasné duo.

Infiltrátor (2016)

Filmu chyběl celou dobu pořádný spád, místy jsem se až doslova nudila. Přesto mám po zhlédnutí kladné pocity a konec mě odzbrojil. I když nejsem fanda drogových krimi filmů, Infiltrátora bych doporučila dál.

Pustina (2016) (seriál)

Nejlepší česká věc, jakou jsem viděla. Ponuré, emotivní, napínavé, naprosto skvěle vykreslené postavy.. Tohle bych pustila kamarádovi z ciziny, který chce vidět něco českého.