Megažralok vs. obří chobotnice (2009)

Tak po tomto filme som nevedel, či sa mám smiať, alebo plakať. Najhorší scénar, dialógy, herecké výkony( až sa to tak dá vôbec nazvať), réžia, vizuálne efekty ( ktoré vyzerali ako zo 70-tich rokov) aké som kedy videl. Keby každú scénu dali iba raz a neopakovali ju aspoň 5x, tak by to netrvalo ani 50 minut. Dialógy, ktoré si každých 5 minút protirečili, napr : Lorenzo Lamas : Žralok alebo chobotnica? Ona : Chobotnica! Profesor : Ťažko povedať. Ona : Sú rovnako veľký!!! Alebo , priniesli im nahrávku z ponorky a oni sa na ňu pozreli a zistili, že to je chobotnica... Ja nie som profík v biológii, oni hej, ale myslím si, že z čiernej obrazovky sa nedá zistiť, že je to chobotnica!!! (Takýchto blbostí tam bolo neúrekom, napr. tie ich skúmavky a v ňom farbou pripomínajúci "rádioaktívny odpad", v malej ponorke tam ona stláčala gombíčky na ktorých bol nalepený iba papier!!!!......)Film bol tak trápny, až bol úplne obdivuhodný. Pri niektorých scénach som sa doslova dusil od smiechu a čudoval som sa , čo všetko sú schopný dať do filmu niektorí režiséri, len aby boli zaujímavý, ale pri tom sa úplne strápnia. Kvôli scénam ako "zožratie lietadla a chlapik s jeho : Holly shit!!!" alebo záverečný "boj" ( ktorý je v skutočnosti len jeden záber natočený z prava a z ľava) je ale film jedinečný a ťažko sa hodnotí, lebo neviem potom, či je to najlepší, alebo najhorší film všetkých čias !!!! Ale pokúsim sa o to... Dobrý komentár : gr8 escape

Daredevil (2003)

Velmi podpriemerny akcny triler, ktory sa oplati pozriet iba kvoli dvom pesnickam od Evanescence a Colinovi Farrellovi. A iba tieto dve veci sposobia 2*

Jak vycvičit draka (2010)

Klasická animovaná rozprávka s príjemnou atmosférou, hudbou a humorom, lenže vynikajúce vizuálne efekty a milý "bezzubý" spravia svoje!

Poltón (1996) (pořad)

Kde niet talentu?????? Tito hudobnici su takmer vzdy ovela lepsi spevaci i instrumentalisti ako ini muzikanti, maju neskutocne vela talentu, lebo maju na svojej strane Boha, lenze kto je zaryty odporca viery, tak to nevidi. Skoda... Je to na Slovensku jedina relacia takehoto druhu.

Je to i můj život (2009)

Zákerná choroba dokáže s rodinou neskutočné veci, dokáže ju zjednotiť, ale aj poštvať proti sebe. Výborné zobrazenie jednotlivých členov a ich vzťahu ku Kate a k chorobe. Navzájom si všetci pomáhajú a snažia sa byť šťastní pred Kate, ale skutočnosť je iná. Tak sa sústredia na Kateninu chorobu, že zabudnú na problémy iných(deti, manželstvo). Pekný príbeh ktorý je podaný s citom a nenechá vás chladnými s dobrými hereckými výkonmi a peknou hudbou, ale svojou "americkosťou" trochu pokazil konečný dojem.

Ondine (2009)

Inak pekná priemerná romantická dráma, ale svojou tajomnosťou, nádhernou hudbou, a výbornými hereckými výkonmi Alison Barry, krásnej Alicja Bachleda a predovšetkým s fantastickým výkonom Colina Farrella, ktorý bol veľmi presvedčivý aj so svojím prízvukom, sa vymiká priemeru a stojí za pozretie.

Megastavby (2004) (seriál)

Je to nádherný seriál, pri ktorom často len nemo krútite hlavou s otázkou : Je to možné? Neskutočné kúsky dokázali architekti, dizajnéri, konštruktéri, technici, .... a hlavne klasickí robotníci. Všetkým patrí obrovská poklona..:)) ALE z môjho osobného pohladu si myslím, že tam chýba trošku kritiky hlavne na majitelov tých stavieb, za aké malichernosti sú schopní vyhodiť miliardy dolárov a to len kvôli tomu aby boli v niečom naj... Majú síce nádherné stavby, ale mohli byť trochu skromnejší a hlavne aby na to svoje obrovské zasahovanie do prírody niekedy nedoplatili...

Ropáci (1988) (studentský film)

Tak toto je uplna bomba, neskutocne zaujimavo spraveny film, ktory je v skutocnosti komedia s prvkami ekologie... Ten dedko so svojim sedliackym rozumom a chyninom je jednoducho vynikajuci. Asi sa pozriet do severnych Ciech, aby som nasiel nejakeho ropáka. :)

Letadlová loď Enterprise (2006) (seriál)

Je to vskutku posobive dielo, ale je v nom pohlad iba z jednej strany, americki vojaci su vychvaleni do nebies!!! a vsetci Japonci su "zli"!!!!