Kundun (1997)

Klaním se velectěný Kundune.

Poslední vymítání ďábla (2010)

Pro mě jednoznačně zklamání.Těch filmů, které využívají dokumentární kameru je v poslední době jako máku a až na jednu, dvě vyjímky mě takové filmy nebaví a vlastně mě jako takové přestávají zajímat.

Pohřben zaživa (2010)

Minimální prostředky, maximální zábava.Jestli se tedy o zábavě dá mluvit.

Samsara (2001)

Velmi vzácný film, velmi křehký a velmi netradiční.

Škola princů (2010) (TV film)

Velmi příjemný, civilní a uvěřitelný pohádkový příběh s pěknými hereckými výkony.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Nikdy jsem Cameron Diaz moc nemusel, ale v posledních několika filmech mě přesvědčila o tom, že filmy ve kterých hraje, jsou zábavné a vtipné.Bavil jsem se skvěle.

Černá labuť (2010)

Absolutní metamorfóza a čistá katarze.

Vem si mou duši (2010)

Čekal jsem všechno možný, ale tohle opravdu ne.Scream je oproti tomu mistrovské dílo.Tohle je nuda.

Čtvrtý druh (2009) odpad!

Když já tyhle pseudo dokumenty s údajným reálným základem nemám rád.Vyjímkou je snad jen Záhada Blair Witch.A to jsem velmi nakloněn existenci mimozemských civilizací a dokonce i jejich přítomnosti tady na Zemi.

Milarepa (2006)

"Tvoji nepřátelé pocházejí z tvé mysli."Není to dlouho co jsem četl Milarepu od Eduarda Tomáše, nejúžasnější knížku, s kterou jsem se v poslední době mohl setkal.Tomášův Milarepa je bohatší, rozsáhlejší a detailnější, ale film vládne vizuální magií, která zde funguje stoprocentně a která je v případě zobrazení různých kouzel podána velmi decentně a uvěřitelně.