Skála (1996)

Klasický akční film se všemi ingrediencemi. Výborné herecké výkony,hudba,atmosféra. Akční jízda od začátku až do konce.

Pearl Harbor (2001)

Když pominu triky, co zbyde? Telenovelovská lovestory+ americký patriotismus+scény, ve kterých nám má být líto trpících amerických vojáků(prostřílená americká vlajka, plovoucí ve vodě mezi mrtvými američany).....Je mi líto, ale tohle je k smíchu....

Striptýz (1996) odpad!

Tak tenhle SHIT nezachráněj ani holý kozy Demi Mooreový.

Titanic (1997)

Sice se mě Cameron snažil obměkčit partou roztomilých delfínků, hopsajících ve vodě před Titanicem, když už to nadokázal Jackem a Rosou, ale na filmu se mi nejvíc líbili chcípající pasažéři ve finále. Což je špatně, vzhledem k tomu, jak dojímavě to bylo podáno. Někde je chyba, asi v prvních dvou hodinách filmu. Camerone, vrať se radši k tomu, co umíš. Větší zábava by byla pozorovat schnoucí lak, než pozorovat první dvě třetiny tvého veledíla za 250 miliónů dolarů.

Matrix Reloaded (2003)

Tak, když byl první díl tak úspěšný, uděláme druhý ne? Přece jenom výdělky z prvního dílu se nám už jaksi rozkutálely po různých bordelech, vyděláme si tedy na další. Co do něj dáme? Inu spoustu triků, ať mají diváci čím se kochati ne? O čem to bude?...Hmmm, to přece není tak důležité, přece budou vedle z triků ne?Ale pokud se v sedadle objeví nějaký ten intelektuálnější týpek, okořeníme děj, který jsme okoukali z počítačových adventur, filosofováním o hovně se spoustou cizích výrazů, aby hloubavý divák mohl alespoň přemýšlet nad jejich smyslem. Co dál? Inu pro romantické duše přidáme něco roztomilého sterilního sexu mezi hlavními postavami aby jsme jim vnuknuli trochu rozněžněnosti ne? No a pro sentimentální tipy připravíme několik naprosto nedůležitých scén ze soukromého života vedlejších postav. Aby i jich bylo diváků líto, kdyby náhodou umřeli. Potom vložíme ještě několik překvapujících scén, které sice boří pravidla jedničky, ale lidi budou stejně vedle z triků, takže si toho nevšimnou. No a to je snad všechno. Pro každého diváka je v našem druhém díle něco, takže by v tom byl čert, aby se to někomu snad nelíbilo. Takže hurá do toho..........

Lví srdce (1990)

Van Damme potící se, prchající, přátele nalézající, kopající, rodinu mrtvého bratra milující, brečící, krvácející a nakonec vítězící. Klasika v záporném slova smyslu.

Nebezpečná hra (1993)

Těžko říct, co chtěl dílem básník říci. Každopádně mně se to moc nerýmovalo.

Hranice šílenství (2002) (TV film)

Mezi tisíci videokazet s B- filmy ve videopůjčovnách, je tento počin celkem svítivým semínkem uprostřed bláta.

Rudé horko (1988)

Jeden z nejpovedenějších a přehlížených buddy movies 80. let. Arniemu prkenný rus sedí, skvěle mu při tom sekunduje ukecaný James Belushi. Ve filmu je nasypána spousta opravdu vtipných scének. Jo a doporučuji VHS dabing z r. 1993.