Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Hele, řeklo by se, že je to hlavně seriál pro ženy. A ono se dá na něj dívat....78%

Godzilla (1998)

Tři hvězdičky jsou pouze z důvodu dětství, jinak bohužel mostrum by mělo býti tajemnější... Přesto mi tu sedí Jean Reno...6/10 (dětská nostalgie :-) ) Pokud Emmerich směřoval na kluky a mladší publikum, tak to i trefil.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Tak jsme zase opět trochu klesli, ale ještě se dá nato dívat. To je ale opravdu vše. Už mě ale vážně začíná hra na Harryho a Voldemorta trochu nudit. Je zde dost momentů, které nudí. O zpracování bez nápadu raději bez řeči. Ta žena, která je bohatší než samotná anglická královna, mohla už sepsat napínavější a temnější knižní část tohoto kouzelníka. Přeci jenom i Ti, co v průměru viděli jedničku, mají už o 4 roky více a může se stát, že je to bude nudit. 60%

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Slušný film a pravda pro mladší diváky, které jistě Harryho první vstup do plátna kin nadchl. Pro ty starší je to bohužel nuda, ale existuje více variant českého dabingu, které už tak suché nejsou...60% Ve svých 13 bych dal i více.

Zlaté oko (1995)

Nejlepší Brosnanova Bondovka. Film je povýšen i díky výbornému českému dabingu. Nechybí ani vtip a nadhled, což by pravá Bondovka měla míti. Brosmanovi zde padle role jako ušitá. 83%

Pýcha a předsudek (2005)

Velmi dobré. Opravdu se na to dalo dívat a to jsem moc Keiře nevěřil, že by to mohlo projít a šlo to. 78%

Tajemné okno (2004)

Je těžké srovnávat film s knihou. Dotáhnout film na úrovni knihy je prakticky nemožné, pokud se jedná o dobrou knížku. Nicméně, pokud jste knihu nečetli, pak si myslím, že je to velmi dobrý film. I ten Johnny mi zde náramně sedí. 80%

Alexander Veliký (2004)

Velké zklamání. Čekal jsem film minimálně na úrovni Tróji a nakonec jsem ani na druhý pokus film z nudy nevydržel ani dokonce. Podle mne se tu přeskakuje dějová linka, která by se měla rozebrat a naopak to, čeho bychom si ani všímat sem tam nemuseli pitváme a navíc ne moc slavně. Žánr měl potenciál, film je bohužel postrádá...47%

Válka světů (2005)

Velmi slušná letní odrhovačka. Zvuky a hudba jsou výborné, dějová linka není špatná. Něco mi tu ale stejně chybí, mimo úplný závěr, je poslední část filmu-sekvence v Bostonu, slabá, bohužel, přesto jeden z těch serióznějších. 70% Velmi mě těší, že se zde nejedná o žádný typický "americký" konec, známý z řady velkých hitů...4 hvězdy jsou celkově naprosto zasloužené a býti ta sekvence v Bostonu zakončená a pojatá jinak, mohlo jich být klidně i 5.