Terminátor (1984)

Velice slušný thriller, který těží na faktě, jaké by to bylo, když po Vás jde neznámý objekt s vysokými schopnosti, který je nejenom fyzický zdatnější a je hrozbou z budoucnosti vzniklé jadernou válkou. Jen ta hudba mi lezla na nervy. 80%

Den poté (2004)

Zase tak trochu případ, kdy ostatní parametry filmu jsou ve stínu efektů. Tento námět mohl dopadnou daleko lépe...55% Přesto efekty jsou zde na opravdu výborné úrovni.

Den nezávislosti (1996)

Na svou dobu efektově velmi dobré, ale v monstróznosti a nezávislosti-4. července...už pokulháváme. Taky si přeji porazit mimozemšťany pokud na nás budou chtít jednoho dne dělat invazi. Ovšem tenhle happy end je tak dost mimo mísu. Navíc mě zde trápí fakt, že film je na kost "klasický" takový americký a kazí vše dobré...48%

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Když jsem byl na tomto filmu kdysi v kině, byl jsem naprosto spokojen. Pravda, že nyní už to vidím trochu jinak, ale český dabing je prostě dobrý a ledacos vylepšuje. Výborný je K. Branagh 72%

Patriot (2000)

Tak ta válka o nezávislost to trochu kazí a ikdyž tomu odpovídá název, těch amerických vlajek a spol. je zde také mnoho...přesto film má svá pozitiva(např. Heath Ledger) a jsou zde dobré pasáže.No....no...částečně rozporuplné 60%

Jurský park (1993)

Velmi dobré(dá se říci, že výborné)80%. Jedná se o zážitek z dětství a nejento, film byl na tu dobu na mimořádné technické úrovni.

Spider-Man 2 (2004)

Vcelku velmi slušné, na amerického Spidermana to je obvzlášť dobré. Ruší mě sice výlevy lidí, ale ještě to jde. 75%

Batman začíná (2005)

Ale není to špatný film, ikdyž bych něco málo z něho upustil..68%