Byl jednou jeden polda (1995) odpad!

Jak já už jenom tu hudbu nenávidím...bllggglošáédflwvlgéš! 8%

Auta (2006)

Je to sice vynikající výtvor animované techniky, ale i na svůj žánr bych toho prostě chtěl daleko více. Je to jinak v podstatě bohužel klasická nuda o jedné káře, které chybí gagy a spoustu dalšího. Samozřejmě, že to není nějaká ubohost, to zase ne, ale podobných filmů je celkem dost. 50%

Flintstoneovi (1994)

Nějaký humor není špatný, ale přesto se jedná o promarněnou šanci, z tohoto šlo prostě vytěžit více. 48%

Titanic (1997)

Ikdyž je film ohromně dlouhý, dokáže si prakticky celou tu dobu diváka udržet. Navíc zde působí fakt skutečnosti a představa uprostřed Ledového oceánu, že zbývá hodina, než se budete muset ponořit do ledových vod a nejbližší odpovídají plavidlo je čtyři hodiny daleko, je dost deptající...Perfektně je zvládnutá pasáž potopení lodi. Zvuk je velmi dobrý. Jenom mi vůbec nesedí ta hudba-k té bych měl velké výtky. Značně nemám rád skladbu od Celine Dion-MY HEART WILL GO ON, veškerý hudební doprovod mající základ právě v této skladbě je pro mě bohužel otřesný(a to tak, že musím strhnout jeden bod)! 7/10.

Jurský park 3 (2001)

Tak toto je pravý průměr. Ostatně by to bylo překvapení, kdyby se to vyšvihlo do úrovně jedničky. 50%

Čelisti 3 (1983)

Ták a film je úplně v pytli(aktuální název Čelisti také). Po vynikající jedničce a ještě vcelku slušné dvojce přišlo zbytečné natahování, které ani pokračování míti nemělo. Když ne po jedničce, tak určitě se mělo skončit po dvojce. Ne a je tu velký trest. Toto je pouze velká blbovina, kde už rozhoduje velikost a všechny ty podřadné věci. Hrůza. 18%

Čelisti 2 (1978)

Tak šli jsme dolů oproti předchozí jedničce. Přesto je tento film ještě trochu nadstandart(v celkovém porovnání), ale už se nejedná o originál, spoustu věcí se dalo očekávat atd. Kdyby se nenatočil asi by to nevadilo, přesto Scheider stále dobrý. 60%

Čelisti (1975)

Klasika. Jenom tak trochu chudáci bílý žraloci. Ano občas toho člověka napadnou, ale ne vypočítavě. Vynikající hudba(95%), výborné napětí, dobré herecké výkony. 90%

Ztracený svět: Jurský park (1997)

60% -je to o třídu níže než jednička, chybí mi také to "tajemno" oproti jedničce. Není to nějak špatné. Rexík na výletě po San Diegu se sice klukům libíl(i mě), ale dospělí by měli dostat vyšší level.