Jumanji (1995)

Velmi zajímavá myšlenka! Film není špatný a určitě je na shlédnutí, přesto ale...Býti to někdo zkušenější či dovednostně vyspělejší, mohlo se jednat o film roku. Prostě si myslím, že z tohoto mohl vzejít více než sem tam napínavý film...67%

Minority Report (2002)

Ale jo, docela slušné. Celou dobu je na co se dívat a film má dobrý děj. Ze začátku jsem si myslel, že to bude průměrná sci-fi, ale ono ne, je to velmi dobrý nadstandart a dá se na to podívat i znovu. 79%

Grinch (2000)

Je to dost slabé. Dost nudné, vánoční pohádku si představuji přeci jen trochu jinak, ikdyž je pro děti. Na filmu se jen těžko hledají nějaká pozitivita. Napochvalu jsou asi jen ty tržby ze Severní Ameriky...35%

Návštěvníci (1983) (seriál)

Toto je stará klasika, takže hodnocení musí být trochu výše. 76%

Slunce, seno, jahody (1983)

Růžičková je paní herečka a zachraňuje tak aspoň trochu tento film, který má hodnocení podobné samotnému panu Troškovi. 22%

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

8/10, nejlepší z prvních 4 dílů. Navíc postava Jacka Sparrowa poprvé a Deep jej hraje perfektně-hraje jej vůbec?... Dobře si vedl i Geoffrey Rush. Jen Orlando a spol. to sem tam trochu brzdili...ale jinak příjemná oddychovka.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Po Spidermanovi 3 jsem si chtěl v kině spravit chuť a říkal jsem si, že, ať už to dopadne jakkoliv, Piráti mě přeci neurazí. Eh? No, tak to jsem se opravdu splet! Ták a upřímně mi laskavě řekněte, proč chcete točit čtvrtý díl?! Vcelku slušně zakončená dvojka, v které se dalo pokračovat a ukázat divákům opravdovou zábavu. Jenže já byĺ nejspíše tak naivní, že jsem věřil návratu na jedničku. Nene, nejenže se nic takového nekoná, ale film je více podprůměřný. Nacházím zde pouze dobré chvilky, výborné triky, ale to je vše. 38% a po kině otráven dál.

Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak (1999) odpad!

Ha! Myslel jsem si, že policejní akademie je policejní "mínusnula". Jenže! Byl jsem vyveden z omylu, že se nedá jíti ještě nížeji než PA díl sedmý. Čáry-máry-abra-dabra-hnus-šlus......A........kubická ŠPATNOST je na světě! 5%