Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

80%.U první půlky filmu jsem se nasmál bohatě. Druhá půle už není tak výborná, ale celkově jsem se pobavil velmi dobře. Rozumím tomu, že toto není komedie pro každého. Bolek Polívka a Miroslav Donutil jsou výborní. Nezapomenutelná je pro mě scéna u hotelu SLAVIA. Ta je vynikající :-) "Co děláš machra ? Kdo si myslíš, že jsi ? Myslíš si, že já jsu nějakej hňup, ty hňupe ?".

Panelstory aneb Jak se rodí sídliště (1979)

Naprosto souhlasím s Věrou Chytilovou. Něco je trochu přehnané, ale jinak je to opravdu fajn(bohužel). A co se týče těch panelových domů a všeho kolem, souhlasím se vším. 80%

Hannah Montana (2009) odpad!

Snažím se málokdy film zavrhnout předem, než jej doopravdy shlédnu, ale patřím k těm, kteří zastávají názor o stlání sena dětem do mozku. 5% Hrůza!

Americký gangster (2007)

Konečně zase něco, co se dá shlédnout celé. Velmi kvalitní film 88%

Dinosaurus (2000)

60% nějaké kouzlo to mělo, ale šlo s tím dělat i něco více, ale na tu dobu docela efektivní bomba

Dinotopie (2002) (seriál)

To zase něco bylo, říkám si, zda-li ty 2 hvězdičky nejsou moc...No uvidíme, konec konců jsou větší hrůzy a dlouho jsem to už neviděl, třeba si to obhájí...44%

Drtivý dopad (1998)

Drtivý dopad. Dopad první komety bude drtivý, dopad druhé ničivý. Jakpak tohle asi dopadne? Samozřejmě, že dopadne i ta druhá...Nebylo by špatné popisovat, jaké to asi je v těch zbývajících dnech, ale ta předvídavost je dost enormní...Navíc se člověk minimálně půlku času i dost nudí. 40% ale těchto filmů se děsím, ve skutečnosti bych kladný závěr bral!

Mechanik (2004)

Nejlepší jsou ty filmy, od kterých člověk nic nečeká a prakticky neví o čem jsou. Přesně to byl můj případ u Mechanika a dočkal jsem se opravdu pozitiva. Osoba Trevora Reznika je dobře podaná, braná z dobrého úhlu. Člověk opravdu neví, co se komu může právě prohánět hlavou. Možná film šlo ještě trochu vyšperkovat, ale to na jeho kvalitě moc nemění. 80%

Dangerous: The Short Films (1993) (video kompilace)

Jackson je výborný hudebník a tanečník. Opravdu se jedná o kvalitní pop, který jde poslechnout i vícekrát..A až je to na jednu stranu neuvěřitelné v porovnání s dnešním popem, co se vlastně ještě v 90. letech nejlépe prodávalo...80% celkový dojem, hudebník svého žánru 90%