• Thriller

Smrtonosná past (1988)

Po Stallonovi a Schwarzeneggerovi přichází na filmové plátno další megaakční hrdina, který se dostane k automatickým zbraním a nebojí se je použít... nic jiného mu totiž ani nezbývá! A to má být o Vánocích klid a mír! Záře těchto tří hvězd nikdy neuhasne!

Krváček (1990)

Závěr mi přišel trochu zkrácený, chtěl jsem vidět jak se bude nový organizmus dále vyvíjet až do té doby než nahradí člověka! Na to, že se jednalo o béčko, jsem se nenudil ani na chvíli... nový plod potřeboval totiž ke svému růstu spousty krve

Kukuřičné děti: Přízrak města (1995)

Konečně pořádná úroda i sklizeň! Oproti předchozím podprůměrným dílům, třetí díl rozjel mnohem zběsilejší tempo (přibylo obětí i nápaditosti vražd) a nebýt té potvory na konci, viděl bych to i jako konkurenci slavnému Omenovi.

Otčím III (1992) (TV film)

Už jen pouze vykrádačka předchozích dílů, která ničím novým nepřekvapí...

Nebojte se tmy (2010) odpad!

Kdybych věděl, že se bude jednat o další DIGISRAČKU, raději bych si pustil starý zábavný GREMLINS!

Únik z temnot (1990)

Dlouhá léta, jsem měl tento film v podvědomí jako noční můru o čarodějnici, která vraždí děti, aby jejich duše mohla odvést do pekla. Pamatoval jsem si dokonce i elektrické křeslo na kterém byla odsouzena k smrti! Ani to ji však nezabránilo sbírat dál nevinné duše! Zabránit ji v tom se pokusí dva kněží. Atmosféra proklatého domu funguje na výbornou, doprovodná hudba také skvělá. Už jen vidět malé děti, jak leží v rakvi a čekají na svůj ortel nahání hrůzu! Co mohlo být lepší jsou herecké výkony i celkový výběr herců a také trochu pomalejší tempo (svěcenou vodou se totiž vůbec nešetřilo) Celkový dojem však zůstává velmi pozitivní! Oproti třetímu dílu La Casa se šášulou anebo podobnému Ďáblovi v Amityville mnohem děsivější!

Don't Panic (1988)

O tom, jak pravou lásku ani smrt nerozdělí! Avšak kamaráda Tonyho to rozdělilo vejpůl! A ostatní na tom nebyli o moc lépe... Věříš v ďábla? Mexičané mne mile překvapili.

Borrower - Oběti bez hlav (1991)

Větší filmové šílenství než Bad Taste - Vesmírní kanibalové! U scifi hororu jsem se ještě tak nezasmál! Už když si ALIEN nasadil hlavu první oběti a chodil s ní po městě to nemělo chybu! A co teprve černého bezdomovce či pana doktora:-DDD

Implantáty (1991)

Zajímavá teorie, kde se v člověku bere zlo! Že by dokonce už i v mase? Proto si raději před transplantací končetin prověřte komu vlastně patřili a zda je nebude chtít dokonce zpět! Možná se tak vyhnete i zvrácenému lékařskému experimentu.-) Další unikátní horor!

Trapped (1982)

Lepší jak celá série pátku třináctého!!! A to tu nebyl zapotřebí ani znetvořený pomstychtivý zabiják! Stačil jen vidlákov a jejich mravy a zákony a pár nevítaných výletníků!