Horror Heaven (1984) odpad!

No ti Němci snad nejsou normální.

La casa sperduta nel parco (1980)

Od tohoto filmu jsem dostal úplně něco jiného, než jsem čekal. Měla to byt kultovní záležitost, ale z herců a scénáře jsem měl pocit, jako by všichni lidé, co se na tomto snímku podíleli, měli Downův syndrom. Dialogy byly místy naprosto nelogické. Dopuručuju film sledovat pod vlivem silných drog. A nebo radši vůbec. 10% (Vydržel jsem celý film).

No moriré sola (2008)

Táhlý explotation, který dává v druhé půli pořádně zabrat. Půl filmu se téměř nic neděje, ale pak přichází ta pravá tortura. Sledovat mladé holky na cestě ze školy, jak si je podávají hnusné a perverzní prasata a k tomu ještě ty záběry vypadají fakt real. Awesome. Dávám 75%.

Sherlock Holmes (2009)

Akční Sherlock to rozjíždí naplné koule. Film nenudí ani minutu. Akční scény střídají Sherlockovi záchvaty dedukce a naopak.

Pokoj č. 10 (2006) (seriál)

Našlapaný šestidílný sci-fi seriál. Je škoda, že to trochu ještě nenatáhli.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Pro mě byl tento film zábava, jak má být. Bridges zahrál skvěle frajera i úplnou trosku a pohled na ztripovaného Spaceyho. To byl nátřesk. 75%

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Před Gryllsem klobůk důle. Ten by si poradil, i kdyby ho vysadili na Marsu.

Otčím (2009)

Původní verzi jsem neviděl, ale tento remake rozhodně nepovažuju za ztrátu času. Některé momenty v tomto snímku jsou dost vtipné. Berte to spíš jako odpočinkový snímek. Nějakého extra napětí jsem se tam nedočkal. Čistých 50%.