Under the Mountain (2009)

Kromě Sama Neilla bylo v tomhle filmu hodně prapodivné herecké obsazení. Prostě mi tam ti hlavní hrdinové vůbec neseděli. Jinak celkem průměrný snímek. Nic jsem od toho nečekal a taky nedostal. Kvalitě seriálu se tohle rozhodně nevyrovná.

Bubba Ho-tep (2002)

Ha, tak první prezident Ameriky afroamerického původu byl Kennedy, kdo by to byl tušil. Jinak skvělý Bruce Campbell a mumie v kovbojském. :-) 80%

Upírův pomocník (2009)

Reilly mi do té role moc neseděl, ale freakové byli dobří.

Fantom opery (1962)

Klasická hammerovka s dobrou atmosférou. 75%

Hora (2009)

Spisovatelka jede pracovat na starou chalupu po rodičích a naběhnou na ni tři burani, co mají IQ nižší než věk. Asi bych dal o jednu navíc, protože explotation mám docela rád, ale to by se musel film vyvarovat do očí bijícího nelogického chování postav hlavně v závěru filmu.

May (2002)

Strašně se to táhlo. Přetrpět prvních 70 minut a začne se něco dít, ale stejně to za moc nestojí.

Cabin Fever 2 (2009)

Tak tohle rozhodně byla komedie a spíš parodie na horory.

Una Lucertola con la pelle di donna (1971)

Fulci jak ho moc lidí nezná, i když v některých scénách opět popustil uzdu své gorové fantazii. Hodně dobré bylo zpracování úchylných snů hlavní hrdinky. Pointa filmu byla taky "téměř" nečekaná. Když k tomu přidáme ještě drogy a sexuální experimenty. Tak tyto všechny věci dal Fulci dohromady a vykouzlil tak nečekaně skvělý thriller. 90%

Případ číslo 39 (2009)

Opravdu byl Případ 39 hororovější než Orphan, ale celkově to byl slabší film. 75%