Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

S tých Charlieho ksichtov som vždy načisto hotový. Asi som ešte s tých celých 3 sérii nevidel ani jediný diel na ktorom by som sa nesmial až k bolesti brucha a chytenia kŕču na svaly na tvári :P (..:Keep Joke:..). Dva a pol chlapa je neskutočne ambiciózny, humorom skvele nabitý seriál ktorý by možno bez Charlieho Sheena v ktorom sa zrodil jeden s mojích naobľubenejších komikov bol ničím.. Ale som rád že je tým, čím aj je. 85%

Teletubbies (1997) (seriál)

Kultový, veľmi nedocenený seriál ktorého kvality siahajú nad medze chápania obyčajných jednoduchých ľudí akými sme. Medze chápania tochto skvostu sa hýbu niekde medzi psychiatrickým ústavom alebo .... hmm zostaneme asi len u toho ústavu :-).

Casino (1995)

Jeden zmála (keď nie asi jediný) filmov ktorý ma 3 hodiny a ja som hltal každý záber a nenudil sa ani sekundu. Martin Scorsese odviedol brilantnú prácičku ktorá ho isto úplne vyšťavila. Casino je jednoznačne jedným z mojích najobľúbenejších filmov a gangsteriek celkovo. Ako sa snažím tak sa snažím ale nejakú viditeľnú chybu nemôžem nájsť. ...Bravoóó...95%

Marley a já (2008)

Jediná škoda na tomto filme je že som na ňom v kine bol zo školou a vo veľmi zlej nálade. Nejedná sa vôbec o tak zlý film ale odporučiť ho môžem jedine ľuďom ktorý sú unavený po ustavičnom pozeraní sa na akčné "krváky" alebo brutálne horrory. V takom prípade by som dal kľudne aj 4 hviezdičky ale pokiaľ idete do kina unavený zo skorého ranného vstávania tak vás Marley a Já jednoznačne unudí tak ako mňa, že už pred polovicou filmu ma od spánku delil jedine hluk v sále. Chválim ale záver pri ktorom som zázračne ožil a bránil sa slzám zo všetkých síl. 60%

Obchod na korze (1965)

Jednoznačne vrchol (česko)slovenskej kinematografie. Film pri ktorom som prežíval až zhnusenie nad tým že som Slovák a aj mojích predkov sa týkalo niečo tak odporné a strašné čoho sa za 2.sv. vojny dopustili Slováci na židoch. Skvelý, priam famózny herecký výkon Jozefa Krónera v hl. úlohe, vynikajúca réžia. Až som neveril že niečo tak krásne vyšlo od nás, z (Česko)Slovenska. 94%

Lví král (1994)

Spolu s Toy Story rozprávočka ktorú som vo svojej dobe videl na vipožičanej VHS-ke nespočetne krát. Neraz som pri nej plakal a bol celý dojatý ale dnes je to pre mňa už len príjemná pestrá klasická rozprávka od Disneyovcov. 80%

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Miestami zbytočne naťahované, ale celkovo sa jedná o jeden s najlepších seriálov aké kedy boli natočené. Snažil som sa tam s čistej nudy vyhľadať nejaké te chyby, v komentároch, charakteroch, činnostiach. Bohužiaľ njekú viditeľnú som nenašiel a musím uznať (i keď boh vie akým fanúšikom seriálov teda vôbec niesom) že ma Prison Break fakticky dostal. 79%

Ztraceni (2004) (seriál)

Brat s Prison Break. Neviem sa rozhodnúť ktorý s týchto seriálov bol lepší, každý mal svoje kvality - LOST mystičnosť, Prison Break hutnú atmosféru. Porovnávať ani kritizovať ich nebudem, chválim obe. 79%

...a bude hůř (2007)

Väčšina ľudí registrovaných na CSFD je generáciou (samozrejme vrátane mňa) ktorá nemá právo nijako hodnotiť tento film ba už vôbec nie dokonca degradovať a kritizovať. Nemáme nato právo pretože to čo sa vtedy dialo nikdy nemáme možnosť pochopiť a v dnešnom svete kde je všetko dovolené, si nedokážeme plnohodnotne vychutnať film o drobnostiach ktoré vtedy znamenali všetko a dnes sú už samozrejmosťou. 95%

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál) odpad!

"Ja som Ranger kto je viac". Týmto heslom sa riadí celý seriál a nebyť maličkej ale skutočne maliličkej absencie hocjakého nápadu, hercov a ich úžasných výkonov, amatérčiny s akou sa natočil každý jeden diel, nesmrteľnosti Ch.N. a jeho bravúrnej ukážke nádherného bojového umenia. Bol by tento seriál aspon trošičku pozerateľný a vyšplhal by sa (aj to asi len možno) nad 30%.