Skrytá čísla (2016)

Aj keď neverím, že by skutočná Katherine takto kričala na celú papulu po svojom nadriadenom. To dokážu len dnešné čierne ústa, pretože sú na to zvyknuté, že si môžu dovoliť všetko. A to nie som rasista.. Skutočná Katherine vyrastala v dobe, keď černosi nestáli bielym ani za pohľad. V dnešnej dobe sú černosi, ktorí sa povyšujú nad bielymi. Ale ak sa niekto ozve, tak je rasista.. Tie dve vedľajšie postavy, verím že boli v reále dosť dôležité, no tu mi pripadali ako výplň prázdneho miesta a bol som v šoku, že tá najškaredšia je nominovaná na oscara. Tento rok oscarov ovládla tá utláčanejšia farba, pretože minulý rok sa im neušlo nič. Bolo to dosť okaté, čo mi prekážalo. Na tomto filme mi vadilo suverénne vystupovanie čiernych postáv..v skutočnosti sa takto určite nesprávali. Ale toto je iba film.

Citadel (2012)

Toto sa bez pretáčania nedalo.

Howl (2015)

Celkom sranda.

Pasažéři (2016)

Hovorte si čo chcete Vy majstri filmári, mne sa to páčilo.. Taká vesmírna drama- romantická oddychovka.

Aux yeux des vivants (2014)

Horor je hlavne na to, aby vystrašil, držal diváka v takom napätí, že jeho nádych za minútu sa zníži na minimum. Na mňa ako na diváka tento film až tak nefungoval. Vraždy nemusia byť ukázané, aby bol horor dobrý. V tomto filme sa to veľakrát udialo, zamrzelo to, ale až tak veľmi mu to neublížilo. Násilie bolo vyvážené napätím, aj keď toho tiež mohlo byť viac. Skôr to nelogické správanie postáv mi vadilo a pokazilo mi to celkový dojem z filmu. Nejdem spoilerovať. Škoda, malo to naviac. Dnes som videl aj Hranice života. Tam je násilia zase až až a dobrý film to nie je. Tento je určite lepší, ale... Sto ľudí, sto chutí.

Hranice smrti (2007)

Som rád, že nie som jediný, kto si všimol, tú roztrasenú kameru, ktorá ma dosť vytáčala. Ale na hlavnú predstaviteľku, ktorá bola taká nelogická ba až sprostá a na konci roztrasená ako tá kamera, to nemalo ani zďaleka, pretože ona ma až urážala.

Dívka ve vlaku (2016)

Buď je to náhoda, že tu skoro každý myslí jednomyseľne a prirovnáva tento film ku Zmizelej, alebo je to krutá realita a je tu toľko tupcov, že musia opakovať po jednom, ktorý myslí, pretože oni nemyslia vôbec. A film je slabý.