Vinnetou (2016) (seriál) odpad!

Strašné niečo. Old Shatterhand je úplný priposratý trtko. Ncho-tschi je nejaká v ksichte spuchnutá cigánka a Sam Hawkins je akoby ušiel z blazinca. Stará klasika bola vraj naivná a romantická, ale toto bolo celé nudné a trápne. Nechápem na čo sa vôbec púšťajú do remakov. Scéna na konci filmu winnetou + sam, ma nasrala, takže odpad. Druhá časť totálna pičovina. 10 banditov z mexika prepadne celú osadu apačov, teda asi 7 indiánov..celé to bola skôr trápna komédia. Tretia časť.. Petrolejové polia? Ťažba? To fakt? Budem sa opakovať.. Nechápem, na čo sa púšťali do niečoho takéhoto. A ak to niekomu pripomína Hobbita, či Tanec s vlkmi...tak mu stačí naozaj veľmi málo, aby pokladal film za výpravný a je to primitívny idiot, ktorý by mal ostať pri pozeraní televíznych filmov, keď sa mu tak páčia až sa nemôže odlepiť od kresla.. Pozdravujem Ťa Klerik!

Neon Demon (2016) odpad!

Tak v prvom rade by mal tento film patriť do žánru Prasprostá nudnáá piiičovina. HOROR bolo toto pozerať. Neviem, či som už ja debilný, alebo tu skoro všetkým zajebáva, (5* dávajú..wtf??) pretože jediné, čo som si vychutnal na tomto filme bolo, keď som stlačil delete na mojej klávesnici. Filmy od Refna už nebudem nikdy pozerať. Na toto určite existuje diagnóza. Už nebudem hovoriť, že.. Čo si jebnutý? Ale.. Čo si refnutý?

Cena za slávu (2014)

Ďalšia zbytočnosť so škaredou herečkou v hlavnej úlohe.

Obr Dobr (2016)

Čudujem sa tomu Števovi, že sa vôbec dal na niečo takéto nudné... Určené Do 13 rokov. Toto je jeden z mála jeho filmov, ktorý si už určite nepozriem.

Scare Campaign (2016)

Psychor... Ja z Teba raz skapem. Za to, že Ty musíš byť v reálnom živote nula, nemusíš sa tu nad nami povyšovať.. To človek potrebuje ozaj byť geniálny, aby ho táto amatérska sranda prekvapila. Si skratka borec.

Živí mrtví - Jednoho dne už nebudete (2016) (epizoda)

Morgan si evidentne túto časť užíval. Mám strašne rád tohto herca, keď je na scéne, tak to skrátka žije, alebo teraz vlastne umiera.. Tvorcovia nám týmto dávajú najavo, aby sme si neboli až takí istí postavami, že tí ktorí sú s nami od začiatku, budú samozrejme nedotknuteľní až dokonca. Ee. Chcú nám dať pocit zúfalstva či bezradnosti, presne taký istý, aký dal pocítiť Negan, Rickovi. Úroveň seriálu klesala, bola kritizovaná a preto sa muselo stať niečo, čo by prinútilo povedať diváka "A kurva!" S čistým svedomím môžem povedať, že u mňa sa im to podarilo. Táto časť bola naozaj prepracovaná, pretože tvorcovia si na nej dali bohovsky záležať. Zahrali mi presne na moju citovú stránku, na moje nervy a ak som to do teraz nevedel, tak už viem čo znamená slovo Nenávidieť. Morgan si evidentne túto časť užíval. Ja dúfam, že tá časť, kde ten odporný skurvenec Negan skape, bude tiež prepracovaná, že si na nej dajú tvorcovia takisto záležať a že ten skurvysyn bude trpieť oveľa viac ako už teraz oproti nemu čalamádny guvernér, ktorý ma už vtedy neskutočne sral a mal to za sebou až príliš rýchlo. Tak tú časť, si ja budem užívať..aj keď sa bojím, že to bude trvať veeľmi dlho a ten pocit nenávisti sa bude zväčšovať.