Mr. GS (2008) (pořad) odpad!

Nádherný příklad,jak se hlupáci mohou krásně uživit v televizi.

Smrt z podzemí (2007) (TV film) odpad!

Opravdu velký úlet.Ke konci jsem myslel,že mám snad taky halucinace!

Pohřben zaživa (1990) (TV film)

Velice poučné! Byla to zajímavá a úsměvná podívaná. Manželka dostala všechno co chtěla,milence i peníze. Mnohím by se o tom mohlo jen zdát. Nevím,nevím jestli bychom to s ní měnili?!

Zuby nehty (2007)

Je-li děj postaven na hodně nelogickém základu, tak už se to moc vylepšit nedá. Velká škoda nevyužitého v podstatě dobrého nápadu o došlých zdrojích. Po dvaceti minutách už to sklouzlo do něčeho nesmyslného ,laciného a béčkového děje a od odpadu to u mně zachránil opravdu jenom začátek a to že filmy kterým dávám odpad jsou opravdu pitomý komplet. Myslím že to ve svém komentáři dobře vystihl Lateef

2001 maniaků (2005)

Nejprve jsem myslel, že se nedodívám, ale nakonec jsem se dobře pobavil i užil si to. Dobrý nápad sice natočený odlehčeným stylem, ale sedlo to.

Drž hubu! (2003)

Film mého gusta. Pro francouzské filmy mám slabost a ledacos jim odpouštím.U tohoto snimku však nebylo co odpouštet a proto dávám -plný vagón-.

Ti druzí (2001)

Vynikající film s vynikajícímy herci a pro mně šíleným závěrem. Tohle je přesně ten film na který jen tak nezapomenu.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Konečně rodinný film, kde rozmazlení spratci dostanou trošku na frak. No a vážně je to dost povedený film na který se rád ze svojí dcerou znovu podívám. Výborný film po všech stránkách.

Ztraceni (2004) (seriál)

V tomhle seriálu se patrně ztratilo víc lidí než jen hlavní hrdinové.