Noe (2014)

Čekal jsem opravdu úplně jiný film, byl jsem připravený na něco jako Ukřižování Krista, ale tohle opravdu mělo blíž třeba k Hobitovi. A to mi vůbec nevadilo, efekty byly fantastické a byl jsem ušetřený plamenných křesťanských blábolů.

Kalvárie (2014)

Na další film McDonagha a Gleesna jsem se vážně těšil. Ale že to bude možná nejlepší film za poslední roky bych nečekal. Výjimečný snímek.

Výlet s mámou (2012)

Velmi vydařená komedie. Příjemně napsaná a úžasně zahraná. Po delší době komedie u které se člověk necítí trapně. Barbru jsem viděl po delší době a vážně vypadá skvěle.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Pár kámošů v hollywoodu si udělalo radost a natočila si tuhle ptákovinu. Dělají si srandu se sebe navzájem. Film je prošpikovaný hláškama a odkazy na svoje filmy. Bez jejich znalostí Vám film nebude připadat tak vtipný a něčemu nebudete vůbec rozumět.

Metro Manila (2013)

Po delší době opět fantastický film.

Tváře v davu (2011) odpad!

Milla hraje jak o život... bohužel je to hrozné jako vždycky.

3 dny na zabití (2014)

Nejvtipnější z posledních "rodinných gangsterek" Luca Bessona.

Californication (2007) (seriál)

Velké nadšení z první a druhé řady, vystřídalo absolutní okouzlení třetí a čtvrtou sérií. A jak už to tak bývá následovalo absolutní zklamání v podobě páté a další řady, kde kvalita klesla o 99%. Jak má potom člověk hodnotit.