The Yellow Handkerchief (2008)

Nebylo to napoprvé. K tomuhle snímku jsem si hledal cestu. Ale nakonec jsem ji našel. Všechny roviny filmy jsou fantastické. Smutek, radost, vina, shledání, sounáležitost. Překrásně zahrané, přestože k mladé dvojici jsem musel dojít několikerým promítáním. Je to z jejich strany trochu afektované, ale ted vím, že přesně takhle to má být.

Ondine (2009)

Mám rád filmy na pomezí pohádky a reality. A tenhle se dostal na samotný vrchol.

Exmanželka za odměnu (2010)

Taková role sedne Jennifer jako ulitá, Gerard ukazuje že je pro každou špatnost, ale stejně to nestačí. Až na pár gagů je to co už jsme viděli stokrát předtím a samým napětím si třikrát odskočíte pro další pytlík popcornu.

Ctihodný občan (2009)

Viděl jsem jich už spoustu .... filmů to jste mi neměli dělat, teď si to vyžerete a ještě Vám nandám. Tento je jako jeden z mála opravdu inteligentní thriller, s výborným obsazením na obou stranách.

Stmívání (2008)

První a zatím nejlepší.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

není to zas tak špatné jak jsem čekal. Filmu hodně ublížila samotná předloha, která je dějové hodně nevyrovnaná.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Nevím jak dalece může režisér v této sáze mluvit do scénáře. Pokud ano, pak by se měl Slade hodně zpytovat. Scénář je naprosto tragický. Úplně degraduje knižní předlohu. Ze všech čtyř knih měl zrovna tento jediný slušný příběh od začátku do konce. No a vzniklo s toho sto dvacet minut posedávání, polehávání a tlachání na trávníku, na zápraží, ve stanu a v posteli. A pak je tam jedna čtyřminutová digitální mazanice, která měla nejspíš být tou epickou bitvou

Nezapomeň na mě (2010)

Je to vlastně takový obyčejný příběh. Někdo má v životě víc štěstí, někdo méně. Někdo bere život s větším optimismem než jiný. A tenhle film to vypráví dokonale. Celé to míří do předpokládaného happyendu, ale ....... Konec je opravdu pecka, i když byl to nezvyk. Jediná věc co mě na tom vadila, byla hudba v posledních minutách, která to zbytečně prozradila dopředu, škoda.