Odpor (2008)

Výborné drama z 2.světové války,kde sledujeme běloruské židy prchající před nacisty do lesů kde posupně zakládají komunitu a snaží se přežít a ukrýt.Výborně obsazené role pak opět překvapující Daniel Craig v hlavní roli vůdce skupiny a jeho bratr Liev Schreiber ve své řekl bych nejlepší roli!Film opět ukazuje z dalšího úhlu to že válka byla opravdu svinstvo,ale našli se jedinci ze kterých se stali navždy hrdinové a těmi zůstanou navěky!Výborný film!

S tebou mě baví svět (1982)

Tak tohle je přesně ona zlatá perlička ze starého dobrého pokladu českých komedií!Kdo by tohle neměl rád :-)

Wrestler (2008)

Gratuluji!A to Mickey Rourkemu...Darren Aronovskymu za tento přínos do kinematografie!Film přináší pohled do zákulisí stárnoucího leč nevzdávajícího se wrestlera,který svým sportem doslova žije na úkor přítel a rodiny a vlastně i sám sebe.Dokonale vybráný Mickey Rourke ztvárnil wrestlera tak jak bych si ani lépe nedokázal představit!Výborná práce kamery!Akční emotivní podívaná!!!

Jojo (1982) (seriál)

Há mám tak ráda to svoje jojo jojo jojo pěkně se koulí nahoru dolu sem a tam.......

Slepota (2008)

Kvalitní námět bohužel nedělá kvalitní film a to je u tohoto filmu velice škoda!Jak slibné to vše na začátku bylo,ale celý film doprovází nutkání myslet na to že v něm stále něco chybí to něco je "náboj" něco co vás nebude nudit.Škoda...ve filmu se objeví super herecké obsazení,ale na záchranu to buhužel nestačí musím hodnotit jako slabší průměr.

Babička (1971) (TV film)

Jeden z nejvíce emotivních filmů československé kinematografie.Velice krásně filmově pojaté!

Základní instinkt (1992)

Zálkadní Instinkt je vlastně základ všech kvalitních thrillerů ... nazval bych ho už téměř kultovním.

Quantum of Solace (2008)

Výborně Bond se vrací jak bumerang který jsme nedávno hodili.A vrací se opět ve skvělé formě!Výborný takřka navazující děj na předchodí díl opět nabízí spoustu super akce a skvělou zápletku!nechybí nic a to co chybí tak chybí perfetkně jelikož některé fráze jsme viděli už dvacetkrát před tím a tento nový Bond je právě tím že je jiný otevírá novou epochu Bonda...Jamese Bonda....