Princ a Večernice (1978)

Radoslav Brzobohatý posouvá tuto pohádku na vyšší úroveň, postava Mrakomora se mi vryla do paměti, nezapomenutelné. A taky nesmím zapomenout na sympatickou Libušku Šafránkovou.

Můj brácha má prima bráchu (1975)

Průměrná česká komedie s výborným hereckým obsazením (Menšík, Bláha) a půvabnou Libuškou Šafránkovou. Znovu už bych to asi vidět nemusel.

Comeback (2008) (seriál)

Zprvu se mi to zdálo jako dobrý pokus o přiblížení rockové, potažmo metalové hudby běžným lidem, ale poté se seriál stával více trapným, nežli vtipným a postupně jsem tento seriál přestával sledovat a nyní jej již nesleduji vůbec. Pár povedených hudebních vtípků to nezachrání (např. "Napalm Death - čaj") a pokud si lidé pod pojmem "metalista" jako synonymum pro něj vybaví Ozzáka, tak to určitě není dobře... Navzdory tomu se své role Martin Dejdar zhostil velmi dobře, no a Lexa je dle mého názoru nejvtipnější postava tohoto seriálu :D A Kristýna Leichtová je prostě kočka ;) Lepší průměr...

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Tohle je prostě klasika a pro mě nejlepší seriál všech dob.

Machři a šprti (1999) (seriál)

Skvělý seriál. S tím, co běží pro teenagery teďkom, se to vůbec nedá srovnávat. Bohužel je u nás velmi nedoceněný, což je velká škoda. Taky se mi líbí, že byl odrazovým můstkem pro spoustu dnes úspěšných herců (Jason Segel, Seth Rogen, James Franco), čehož si velmi cením. A hudba je opravdu skvělá. Na tenhle seriál nikdy nezapomenu.

Muse: HAARP (2008) (koncert)

Jeden z nejlepších záznamů koncertu jaký jsem kdy viděl. Všechno je zde precizní, ať už to jsou pódiové efekty, barvy či výtečná kamera a střih. No a o výkonu kapely ani nemluvím, ta je skvělá jako vždy.