Podvodník z Tinderu (2022)

Lidi, kteří se strašně snaží předvádět svoje bohatství a řeší hlavně svůj status - už z fotek na tinderu bych šla od toho :D nesnáším snobství. Holky holky... classy člověk vypadá jinak. Ten na sebe nenavlekne všechny nejdražší značky jen aby to bylo co nejvíc vidět... Protože pak působí jako týpek od kolotočů...

Balerína (2016)

Škoda, že tam bylo těch dějových nelogičností tolik, člověk nad tím nesmí fakt vůbec přemýšlet :D ale jako oddech moc fajn.

Chci tě, jestli to dokážeš (2019)

Určitě to šlo natočit líp, povedený byl moment, kdy probíhala masáž a bylo vidět jak se aktérka uvolnila a to i přes přítomnost kamery. Jinak šlo momenty určitě vybrat lépe, bylo to hrozně zdlouhavé a nezáživné.

Kanibalové: Začátek (2003) odpad!

Fakt film připomíná amatérské porno :D, nehledě na to, že domorodce znázorňuje jako "nechutná zvířata".

Croodsovi (2013)

Jako nebudem si nalhávat, že děj nebyl šablonovitý. Klasické "všichni si konečně řeknou, jak se mají rádi". Ale bylo tam spousta moc pěkných nápadů a parádní animace. Z toho, co jsem viděla poslední dobou asi nejlepší. Kdyby to mělo lepší scénář, dala bych víc *. Takhle to vidím na 3,5*.

Když kámen promluví (2010)

Jako dokument nic moc, ačkoli jsem si v něm našla zajímavé informace a momenty, ale to bylo díky panu Duškovi, moc velké zásluhy bych nepřičítala autorům filmu. Zajímavé bylo vidět ve stejný den i dokument René, skoro jako by tito dva lidé byli dvě strany téže mince. Nějakým způsobem jiní, nezapadající, přesto jeden záporák a druhý klaďas. Jeden nenávidí celý svět, druhý všechny a vše miluje :).

René (2008)

měl tolik příležitostí, ale v jeho hlavě pořád převládala neskutečná nechuť mít z čehokoli radost a motivaci, fascinující dokument, ale chvílemi nudný a repetitivní

Vyfouknutí: Vánoce (2021) (pořad)

skvělý předvánoční oddych, strašně mě baví pozorovat proces výroby a nechat se překvapit výsledkem

Zpívej (2016)

Na to, že tento styl animace mi přijde nevkusný a moc ho nemusím, tak jsem se u filmu vlastně celou dobu bavila. Potěšil hlas Ewy Farne. Chápu negativní komentáře, ale pro mě byl tenhle film fakt oddech a možná trochu guilty pleasure.