Shrek (2001)

Opravdu perfektní a možná i nejlepší animovaný film současti,děcka musí šílet dospělí čučet a závidět malým že jsou malí. Nesympatická zelená zrůdka se postupem času dostává do naší mysli a soucítíme s ní a opravdu jí přejeme aby dokončila svůj cíl a slavně zvítětila a je to i tím že všechno tak krásně do sebe zapadá a i nádherně vypadá.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Film na motivy knihy vysoce překračuje kvality této knihy a to se vidí málokdy.Sicesi myslím že kdyby se neřídilo tolik knížkou tak by film mohl být lepší ted je to opravdový průměr,pro děti ale asi nadprůměr

Rocky Balboa (2006)

Film pojednávající o staříkovi s legendární minulostí se nám ukázal na stříbrném platně,ale tento stařík je překvapivě dobré formě,jenže myslíte si že by padesátiletý chlápek mohl zdorovat boxerovi který je o generaci mladší ale hlavně nejlepší ve svém oboru? S tímto dilematem sem se potýkal celý film a toho času jsem měl hodně,protože ůvod se neskutečně natahuje a natahuje až už čekáte kdy dotoho praští a udělá to co čekáte.Opravdu sem se tři čtvrtě filmu trochu nudil , ale konec mě to vynahradil dosytosti. V celkově mě ale film nezklamal a splnil moje očekávání,asi i proto že jsem od něho moc nečekal. Ale i tak to navíc než 60% nevidím

Jak se krotí krokodýli (2006)

Na tento film Marie Poledňákové jsem se velmi těšil,možná i proto že jsem přeci jen doufal ,že něco ze svých ůžasných předešlých filmů převede na plátno i v tomto jejím kousku ,boužel opak se stal skutkem.Film,který je sice prošpikován opravdu kvalitními českými herci,nesahá filmům jako Jak utrhnout velerybě stoličku nebo Jak dostat tatínka do polepšovny ani po kotníky. Film doplatil na hloupoučký scénář,který nezaujme ani v nejmenším a přímo nudí.Film obsahuje i spousty zbytečných chyb a reklamních drzostí(hlavně na Cappi).Koneckoncům je zde je dna skvělá scéna u které jsem se smál a to s Konvalinkovou na lanovce,ta byla dobrá. Když to sečtu a podrhnu dostává se k nám podprůměrným český film ,který si ale asi najdete nějaké ty své diváky,pro mě ale jen 20%

Vratné lahve (2007)

Shlédnutí filmu od Jana Svěráka je pro mě vždy svátkem, u Vratných lahvích to platí dvojnásob,jeho smysl pro detail a opravdovost zbuzují u mě pocit dokonalého filmu,který je po všech stránkách výjmečný.Jde vidět že na něm pracovali ti nejlepší od kameramanů,zvukařu,architektů,maskéra až po scénář(mimochodem od samotného Zdeňka Svěráka)až po režii.Velmi uvěřitelné herecké polohy Daniely Kolářové a Zdeňka Svěráka vás strhnou tak,že se nebudete nudit,tuším ani minutu. Slabší chvilky filmu jako: pád z kola, Tkalounovi sny a představy až po nepřesvědčivé vyvrcholení, můžeme tvůrcům odpustit,protože jak se říká nic a nikdo není dokonalý. Tedy za vysokou kvalitu,harmonii a vhodnost tohoto filmu pro všechny generace, mu uděluji 93% a pro mě je to zatím určitě nejlepší český film tohoto roku!

Philadelphia (1993)

Klasika,která šokuje,uchvátí

Smrtící epidemie (1995)

Klasický americký film, ovšem tento je v madprůměru i díky hercům!

Anděl Páně (2005)

Nejlepší česká pohádka za posledních 10 let

Šílení (2005)

Pro mě neuvěřitelné překvapení ani sám se netušil jak může tento film se mnou zacloumatl, ale ono mě to celého odzbrojilo. Ale připomínám že tento film je pro otrlé.

Sedm (1995)

BRAVO BRAVO BRAVO