Bathory (2008)

Ať si píše kdo chce co chce,na československé poměry je tohle opravdu nejsilnější velkofilm který jsem shlédnul. Nedostatky vidím ve snaze přiblížit film hollywoodu což je někdy velmi čitelné a také fakt že ten kdo četl knihu tak bude při nejmenším překvapen.

Gremlini (1984)

Po letech jsem se znovu podíval na film u které ho jsem hororově vyrostl :-) Musím říct že první třičtvrtě filmu jsem se nezkonale bavil, ale od chvíle kdy se zlí gremlinové přemnoží ve mně začne objevovat jakási skepse z toho že tito malý gremlinové zas až tak nebezpeční nejsou(jak jsem si když jsem byl malý myslel)takže jsem byl trochu zklamaný, ale všechno mi vynahradila závěrečná scéna kdy malý Mogway jede s autíčkem.Každopádně jsem si parádně zavzpomínal na staré časy a film tohoto kalibru si zaslouží mé uznání.

Melissa P. (2005)

Výborný film který podle mě nezaslouži větší kritiku. Nasazuje laťku všem filmům s teen problematikou tak vysoko,že bych skoro řekl že se to obvykle děje běžně. Film proto působí skoro jako dokument,který vás provádí neskutečně uvěřitelným tím pádem i stotožnitelným osudem. Přenádherná Giulio Berruti podává výborný výkon. Erotiky v tomto filmu bych se nabál neuvidíte více než prsa hlavní představitelky,jinak je většinou vynechán nebo velmi umělecky sejmut dobrou kamerou.

Vrána (1994)

Tajuplnost z tohoto filmu číší,škoda že to samé se již nedá říct o příběhu a celé pointě.

Lakomec (1980)

U tohoto filmu jsem se opravdu náramně bavil,i když moje hodnocení trochu sráží dabing pana Krampola(Filipovský je nenahraditelný)i tak se jedná z mého pohledu o dobře zpracovanou literární klasiku.

Hitman (2007)

Je to celkem solidní na remake pc hry ale ve snaze autorů nakumulovat spousta věcí do hromady se pomalu ale jistě z tohoto filmu stala komplikovaná slátanina.

Bobule (2008)

Morava to je krásná země,a já jsem rád že sem se do ní mohl narodit.Víno,ženy ,zpěv to provází celý snímek a není k tomu třeba více dodávat.

Občan Havel (2007)

Nejlepší český dokument co sem kdy viděl,možná i vůbec světový. Zaručeně se zapíše zlatým písmem do kroniky české kinematografie. Prostě zážitek,který by vám jistě neměl za žádnou cenu protéct mezi prsty. Scéna se Zemanem je ůplně to nejlepší co v tomto téměř dvouhodinovém snímku najdete. Prostě dvěmi slovy: OBROVSKÁ SPOKOJENOST!!!!!

Kvaska (2007)

Není to vůbec špatné jen trošku zdlouhavé a určité části nudné ale stačí to bohatě na 3 a půl *