Zodiac (2007)

Filmařina berzesporu vynikající,ale to se už boužel nedá říáct o zábavnosti ale hlavně přehlednosti díla. První hodina je velmi dobrá k té nemá co bych vytknul,ovšem v tom zbytku se divák přinejmenším ztrácí,jak už ve jménech tak v ději a pointě.Pokud na film zajdete do kina budte mít velmui rozporuplné pocity pokud si koupíte dvd a přehnrajete si film 3x a těžké pasáže si přehrajete ještě víckrát věřím že film bezezbytku pochopíte a budete svědky vynikajjícího filmového zážitku já ovšem nemohu jinak než 3* tedy 65%

Kulový blesk (1978)

Klasika není co dodat. Snad jen Svěrák+Smoljak rulezz

Auta (2006)

Výborná podivaná co dodat

Divočina (2006)

Film v sobě recykluje animáky jako lví král ,madagaskar,hledá se nemo aj. Prostě se nedokážu zbavit pocitu že toto jsem už někde viděl až je to pro mě nuda. 3* dávám za sopku,která byla hezky zpracovaná,za hudbu, a za posledních 15 minut protože sic nevím proč ale líbili se mi.

Ostrov (2005)

Neeeeeeeeeee oprostě ne toto není můj šálek kávy první momenty na "ostrově" výborné ale ten konec natahovaný přehnaný no nic moc Bayi

Divoké vlny (2007)

Je to celkem dobré ale vaše nadšení nějak prostě nechápu. Ano je to velmi pěkně udělané po stránce technické to ano ale nemožu se zbavit dojmu že se tam hrozně moc kecá a děj je sice jednoduchý ale spíš utahaný. Komedii nečekejte zasmál jsem se jen jednou a myslím si že a ted to říkám u prvního filmu vůbec,že český dabing tady bude prostě lepší než titulky. PS: malý tučňáčci jsou opravdu roztomilí

40 let panic (2005)

Tak obrovskou zábavu a také gagy sem vůbec nečekal. Doporučuju každému kdo se chce zasmát ale nehledá ve filmu žádnou vědu. Filmu odpustíte i předvídatelnou zápletku a některé slabší chvilky,protože se vám vrátí zpátky uplný mazec v čele z výborným hlavním hrdinou:-)

Okamžik zlomu (2007)

Film se mi velmi líbil oba herci podali výborné výkony,jen mám připomínku k rozuzlení-vždyť já sem věděl hned od začátku že ten Craeford ty zbraně vyměnil.doufám že si toto nečetl nikdo kdo film jeste neviděl :-)

Ledově ostří (2007)

Nic extra nečekejte ovšem pobavíte se velmi dobře. Je to taková ta klasická americké komedie v tomto provedení -nadprůměrná americká komedie. Železné zvedáky rulezz

Můj Vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi (2007)

V žádném případě odpad. Tento film pěkně vyobrazuje skutečné příčiny chaŕakterové osobnosti Adolfa Hitlera a to prostřednictím židovského profesora Adolfa Grunbauma. Ražisér Dani Levy nám zde zprostředkovává sarkastickou ale tvrdou podívanou na poslední rok života Fuhrera tehdejší třetí říše.