Vrchní, prchni! (1980)

Nechápu jak někdo může dát tomuto filmu méně než 4* já vlastně nechápu jak někdo může dát míň jak 5*,prostě nejlepší Svěrák a Smoljak jakého můžete shlédnout a to už je opravdu kvalita

Nejistá sezóna (1987)

Smoljak + Svěrák co víc dodávat asi nejlepší totalitní filmová dvojice joooooooooo moji oblíbencii Cimerman rullezzz

Král Artuš (2004)

Nevim film mi vůbec nesedle a možná mě budete mít za blbce ale mě se ta původní pohádkovo fantastická legenda moc líbí a tak mě tento film jednoznačně zklamal ale film sám o sobě si víc jak 3* hvězdy stejně víc nezaslouží i když popravdě bych dal jen 2* ale de o to že film své kvality prostě má.

Velký průšvih (2002)

Big trouble se nekonááá je to velmi střeštěná komedie která neosloví všechny ale jako ůlet je to celkem bezkonkurenčí(to kecám ale to je jedno)velmi se mi líbilo a díky tomu dávám jednu hvězdu navíc od předtím zamýšleného počtu že nakonec vybouchne atomová bomba i když jen v moři ale je to pěkný efekt :-D

Sladkých sedmnáct (2002)

Myslel sem si že tento film bude víc komedie ale bylo to víc drama tak jsem se lekl proto jen 3*:-) já vím nic to o filmu neříká ale já nemohu jinak to se musí vidět je to zvláštní film

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Quentin Tarantino mě velmi přijemně překvapil akční scény jsou při nejmenším výborné dotažené do konce a vybroušené k naprosté dokonalosti boužel toto nemohu říct u dialozích které jsou jen průměrné,některé jsou však opravdu dobrá hlavně v druhé půlce filmu ,ty ale naopak sráží ta část první. Děj je slabý ale neurazí dokonce jednou překvapí.Perfektní Kurt Russell dokazuje že nepatří do sarého železa a také i díky němu mohu hodnocení vyzdvihnout až na hodnocení ultimátní i když vím že si to možná podle všeobecných kriteriich nezaslouží ale já nemohu jinak :-))

Mládí v trapu (2003)

ůlet bomba zábava vodvaz nic vic nic mín a nestačíto??

Volání o pomoc (2007)

Film určen jen pro jistou část diváků,určitě se nebude líbit všem a je to tak dobře myslím že herci podávají uctihodné výkony režisér točí tradičním ale vyborným stylem,vše prostě jak má být uhlazené s myšlenkou ale hlavně s duchem opravdového filmu.

Maharal - Tajemství talismanu (2006)

Je to celkem špatný film přehršel postav,nedovysvětlené zápletky,víceméně předvídatelné ale nenudil sem se proto 2*

Ulice (2005) (seriál)

Novácká blbost.