Simpsonovi ve filmu (2007)

Prostě nezklamalo. Perfektně předělaný seriál na stříbrné plátno. Klobouk dolů před všemi (a že jich je) kdo se na tomto filmu podíleli. Naložili nám porci zábavy,která je prostě famozní,se skvělými gagy,které jsou pro rodinku simpsonů tak příznačné. Nemohu pro to jinak než 5* viděl jsem jej již 2X a pokaždé jsem se řehnil.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

BRAVO BRAVO BRAVO pane Darabonte,váš film ve mě vzbudil pocity zadostiučinění a to se jen tak nestává. Vykoupení z věznice Shawshank patří jistojistě mezi filmové skvosty a filmové mezníky. Kdyby každý film byl tak dobrý jako tento tak by jsme se ocitli ve filmovém nebi.Díky za to že jsme se tam mohli alespoň kouknout. Film jsem viděl 3X a vůbec se mě neokoukal pořád jsem na něm obdivoval a nacházel něco nového a krásného,toto je podle mě důkaz opravdu dobrého filmu.

Garfield 2 (2006)

Zábava pro rodinu ale jen jednou,děj piťomoučký,předvídatelný ale hezky se na to dívá a chvílemi se bavíte,film nenudí a to je dle mého hlavní.

Slavnosti sněženek (1983)

Perfektní adaptace poetické,hloubavé,krásné,uhlazené nic víc se nedá dodat.

Božský Evan (2007)

Podívat se na to dá není to vyloženě nudné ale jednou a dost. Prostě takový šedý průměr,který neurazí 50%

Disturbia (2007)

K tomuto filmu se nejvíce hodí slovo plýtkost. Dějově slaboduché,předvídatelné a až trapně nevysvětlené. Z námětu se dalo vytřískat mnohem více,prostě mě film celkem zklamal i když začátek byl opravdu povedený(karambol,facka učitelovi špániny). Zahrané od herců to bylo dobré ale boužel neměli skoro co hrát!

Horákovi (2006) (seriál)

Výborné na české poměry velmi kvalitní seriál,i přes řadu nekvalitních hereckých výkonů nalézáme zde vtip o tewn de přece především

Jak básníci neztrácejí naději (2004)

Polož mi ruku do klína a zavři oči někdy tak všechno začíná a někdy končí Láska je jako spodní voda sotva se objeví tak zmizí Láska je po i nepohoda bud z jinou vlastní nebo s cizí Večer je vodou stoletou ráno je louží sny které hlavy popletou jí neposlouží I kdyby čísla v ruletě vyzradit dovedla z nejhlubších moří na světě poklady by zvedla Jak řeku mezi horami nezastavíš ji pelami Co bylo před je zanámi Aničko Posedlá Polož mi ruku do klína a zavři oči někdy tak všechno začíná a někdy končí Dřív nebo pozdějc přijde chvíle kdy uvadnou i čerstvé květy z barevných lístků jsou černobílé z rozvitých vět jsou holé věty Polož mi ruku do klína a zavři oči někdy tak všechno začíná a někdy končí

Konec básníků v Čechách (1993)

Zábava se tu nekoná noc je jak černá maddona půlnoc je dávno za horama a popelka je pořád sama Třeba má princ nahnáno že skončí jako Ciráno Tvůj nos by obstál při měření to po čem toužím vidět není

Jak básníkům chutná život (1987)

Snad proto že jste ze zámku snad pro ten šampon z heřmánku Dřív než-li budeš vdaná chtěl bych ti někdy do džbánku pro pivo skočit k Beránku Píšťalko ufoukaná