Svatby podle Mary (2001)

Můj oblíbený film ten mě nikdo nevezme. Já vím je to kýčovité,převídadelné s neskutečným happy endem , ale pro mě i tak roztomilé krásné a přijemný film který podle mě stojí aspon za shlédnutí,nepopírám že jej ocení vice dámy.

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Cením velmi dobrý nápad s trpajzlíkama a docela dobrou první polovinu asi tak do doby než příjde na scénu Stifler jako ten bořík mistr v chlastu. No celkem se na to dívat dalo ale ten konec byl fakt vopruz. 3*

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Je to divné ale tento díl se mi velmi líbil nepřišel mi ani moc sprostý,prostě taková ta klasická teenovka která pobaví na večer a pak pustí.Prostě taková nezávazná odreagovávačka.

Terminál (2004)

Velmi dobrý film ,hlavně díky vybornému Tomovi Hanksovi. Splnil všechny mé očekávání a podrhl to vše velmi hutnou a přijemnou atmosférou. Vynikající na tomto dílku je i fakt že to co se v něm událo se může stát doopravdy a není tomu tak že by byl příběh vymyšlený a tedy uplně nesmyslný. Mám jen pár výhrad k komercializování a celkovému přizpusobení méně naročnému a davovému diváku. Jinak kvalitu hodnotím kvalitním hodnocení a tedy 4*.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Dívá se na to pěkně to ano , ale je to boužel film bez příběhu,postrádá povícero lepších rozhovorů. Je to film udělaný vyloženě na efekt a pro kino. Myslím si že žádný film neprojeví takové klady jako tento v kině,boužel všude jinde je to jen na 3* v kině na 4*.

Oheň (1991)

Kvalitní film od kvalitního režiséra co chcete víc? Snad jen to že jsem se dobře bavil film nezklamal.

Prime (2005)

Nádherná romantická komedie ,která vyniká vkusem a vynikající Meryl Streepovou,stojí určitě za shlédnutí. Režisersky je film skoro bezchybný a drobné chybky mu prominem ,neboť nám to vynahrazuje ve spoustě trefných a vtipných scének ,kterých je zde více než dostatek. Když si k tomu připočtu ještě velmni překvapivý konec musím dát 5*.

Fontána pro Zuzanu 3 (1999)

Větší blbost a nadstavovanou kaši jsem neviděl nebýt písničky Voda čo ma drží nad vodou , bych hodnotil odpadem takto to má za hvězdu

Vesnice (2004)

Nádherný film od mého oblíbeného režiséra stojí za shlédnutí a můžu doporučit všemi deseti (pěti) :-D