Proces H (2009) (seriál)

Mít tak desetinu statečnosti jako Milada Horáková nemuseli bychom se za nic stydět. Proces H věrně vypovídá osudy lidí,kteří se nezařadili na zástupu hloupých ovcí, ale o lidech kteří viděli špatnost a utopičnost tehdejšího režimu.Mít tak Horákovou v dnešní politice, myslím že by nebylo pochyb o tom komu by patřil můj volební hlas. Při posledním 10. díle mi přímo vyhrkly slzy do očí.

Andělé a démoni (2009)

Nechápu záporné hodnocení u tohoto filmu, já se královsky bavil, podobně jak u šifry mě tento film dokázal vtáhnout a zaujmout.Bylo to prostě bezva.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Velké překvapení! Nic sem od tohoto animáku nečekal a dostal sem zábavu přímo vrchovatou, zajímavé nápady a invenci kterou bych zde opravdu nečekal, mě přikovali k židly:-)

Šifra mistra Leonarda (2006)

Nechápu negativní hodnocení, tento film žeru a nikdo mi to nerozmluví.

Fenomén Gott (2009) (TV film)

Víceméně nuda, ale pro fanoušky gotta určitě alespoň za 4*

Mr. Johnson (2008)

Češi se zase jednou snaží být světoví, ale nejde jim to! Námět je předvídatelný a jednoduchý, angličtina je jednoduchá takže jsem jí rozuměl i bez nutnosti číst titulky, jako televizní film absolutní průměr

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Jsem unešen,zpracování u mě zabralo na 100% výkony všech herců na scéně jsou nadprůměrné až geniální. po celou dobu filmu jsem byl k židli přímo přikován a nemohl jsem myslet na nic jiného než na Joela a Clementine. Jen mi možná vadilo, že jsem od poloviny tak trošku tušil závěr(nakonec ho nepatrně změnila dějová linka s Kirsten Dunst)

Proč? (1987)

Proč? Protože!

Doblba! (2005)

ehm.... teda tento film se konkrétně u mně celkově minul ůčinku

Na stojáka (2004) (pořad)

Pár dílů dobrých a velmi slavných a pár nudných a nic neříkajících, takto se to dá celkem výstižně shrnout.