Faunův labyrint (2006)

Jen lidé kteří tak nějak nepochopí obsah filmu mohou psát že je špatně skloubena fantasy s realitou, vždyť to je podle mě uděláno velmi brilantně a film dostává fylozofický háv, jke určitě vhodný k druhému i třetímu shlédnutí, jsou v něm nezapomenutelné scény(vrah bez očí, faun) a svoji atmosférou strčí leckterý film do kapsy. Škoda jen že konec je předvídatelný a trochu happy end. Ale je to přece pohádka...........i když pro dospělé Po druhém shlédnutí nemůžu jinak než přidat o hvězdičku víc( i za původní dabing) z tohoto filmu ve mě zůstalo něco víc než jen pocit dobrého filmu, i ted totiž na něj musím myslet a něco mi na něm nedá spát, snad výborná režie Guillerma del Torra?

Lidožrout (2002) odpad!

nedívat, spláchnout, zahodit

Nepodceňuj blondýnky (2009) (pořad)

Dvakrát se na to podívat dalo, ale domnívám se že soutěž provádí jistá zinscenovanost, přece není možné aby těch blondýnek vypadávalo tolik na tak ůplně banálních otázkách v prvním kole??! A pak soutěžící, který se probojuje do druhého kola nemá skoro žádnou šanci na ůspěch, to by musel mít velké štěstí a nebo velkou pomoc režie :-D

Vím, cos dělal v pátek (2009) (pořad) odpad!

Tato soutěž absolutně nedává smysl, je o ničem a řekl bych opravdu trapná. To nejhorší z nových věcí na Primě

Nahá jsi krásná (2009) (pořad) odpad!

To je opravdu odpad, na to se nedá nic víc říct, už jen ta znělka prostě : Nahá jsi krásnáááááá

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Je to nejlepší pořad z těch nových pořadů na Primě. Pohlereich je správně drsný a vulgární :-)

Nic než pravda (2008) (pořad)

Na pár dílů se podívat dá, ale pak si uvědomíte že je to stále o tom samém, a že takový pořad může nadchnout jen lidi více- či méně chorobomyslné.

Strážci - Watchmen (2009)

Film, který vás překvapí tím že není až tak akční, jak byste u filmu na motivu komiksu čekali. Film se nese spíše v detektivním vyvětlovacím duchu, který se ke konci přijemně rozjede a tím i překvapí. Tento snímek je trošku více fylozofický než na jaké jsme u tohoto typu filmu zvyklý, takže si myslím že lidé kteří jdou s kinem s očekáváním že se dočkají dalšího Batmana budou asi zklamaní. Mně osobně se film poměrně líbil a konec přidal ještě o hvězdičku víc. Souhrně: Začátek je na 3* prostředek na 2* konec na 5*, tj výsledná 4*

Dracula (1992)

Já vám nevím, možná jsem psychicky méně vyvinutý ale zdálo se mi to trošičku bezduché, takové mírně bez příběhu a drobet zmatené, nepopírám že je film řemeslně velmi precizně zpracován a to se týká snad ůplně všeho od hudby přes kameru po režii konče, ale nějak se nemohu zbavit dojmu že se to dalo udělat líp, tak nějak stravitelněji( i přes poměrně dlouhou stopáž mi přišlo že všechno šlo až moc ráz naráz a na jisté věci jaksi nezbyl čas)