Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Řekl bych velmi kontroverzní snímek, který rozhodně vzbudí emoce. Myslím si ale že musí člověku sednout a musí ho pochopit. Opravdu to má něco do sebe režíjně i scénáristicky,rozhodně to není odpad a jednu hvězdu navíc si zaslouží i perfektní soundtrack, hlavně Throw the trees je pěkná píseň

District 9 (2009)

Velké překvapení, musím se přiznat že jsem od tohoto filmu vůbec nic nečekal takže jsem po skončení jen hleděl do prázdna s pocitem že jsem viděl film na který hned tak nezapomenu.Jistě má své mouchy a nedotaženosti, to vše ale můžeme nechat ležet stranou a zaměřit se na hlavní devízu filmu a to je ta že se při něm budete prostě bavit.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Víceméně zklamání, trošku mi uniká smysl této megalomanské mašinerie,která se jen veze na vlně středního nenáročného diváka, který se první dívá na lesk celku než skutečně na vnitřní souhru celku.

Máma XXXL (2008) (TV film)

Smutný případ nešťastné ženy, bylo mi až nepřijemné se na to dívat. Dokument je točen vcelku naturalisticky, ale čekejte v něm Ameriku se vším všudy.

Griffinovi (1999) (seriál)

Stewie je mazaný, jako celý seríál. Super hlášky

Terminator Salvation (2009)

Audiovizuálně skvělé po této stránce filmu není opravdu co vytknout. Kamenem ůrazu je scénář, ten působí jako špatný vtip.Tolik absurdit a nelogičností člověk najde opravdu jen málokde.Přrvídatelnost, nedomyšlenost, krátkozrakost, a mohu pokračovat.............. I když jsem k filmu hned z počátku přistupoval s mírnou skepsí a pesimističností i tak mě film poměrně zklamal a to se nepovažuji za nějakého fandu Terminátorů.Pobavil mě reinkarnovaný Arnold!

Máj (2008)

neuvěřitelná fušeřina, to snad ani nešlo pokazit víc.Slátanina nic neříkající, lépe uděláte pokud si Máj přečtete nebudete když už nic jiného zhnuseni, tak jak to bylo v mém případě.

Pravdě podobný příběh Vladimíra Hučína (2006) (TV film)

Omlouvám se ale myslím že tento příběh není zas až tak pravděpodobný, je spíš nepravděpodobný. Vladimír Hučín není v žádném případě hrdinou jako byla doktorka Milada Horáková. Vladimíru Hučínovi boužel nevadilo že jeho bomby mohou ohrozit nevinné a taky to byl zbabělec,který radši nechal za sebe zatýkat druhé lidi, jen aby na své činy nedoplatil sám, dle jeho slov totiž vůdce musí prežít a pěšáci přirozeně odpadají.(Viděno na sebeobhajovací a celkově egoistické besedě s výše zmíněným)