Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001)

Slátanina těžící z ůspěchu a oblíbenosti předchozích dílů, nic víc nečekejte, ale odpad to ještě není.

Rosemary má děťátko (1968)

Parádní stylizovaný horor,jehož atmosféra vystupuje na povch s každou minutou stopáže, kde spočívá ovšem i trošku potíž filmu,což je pro mě trochu problém a nezdá se mi že to tomuto filmu nějak výrazněji prospělo.

Fontána (2006)

Magicky krásné a krásně magické, člověk, který neuvidí neuvěří že film může být tak nádherně audiovizuálně ztvárněn. Film má duši,jiskru a šmrnc, nechybí mu duch a smysl. Aronofsky je prostě bůh, to co on si dovolí s kamerou a střihem si jen tak někdo netroufne.Jeho filmy hýří invencí a jeho osobitým stylem.Výborní herci celkovou atmosféru jen podrhují. Vadila mii možná trochu překombinovanost děje a komplikovanost, možná ale proto je tento film tak výjmečný a zapamatovatelný.

Kurs sebeovládání (2003)

Mí oblíbení herci Jack Nicholson a Adam Sandler, to jsem si mohl vysnít a ono se to stalo, a nezklamalo.

50x a stále poprvé (2004)

Tento film miluju, dostal mě, okouzlil a upoutal. Opravdu jsme se totiž u něj bavil a myslím že to se hlavně počítá......... ach ta romantika :-)

Příkopy (2007) (seriál)

Nadstavovaná kaše!

Comeback (2008) (seriál)

Původně jsem dával 2*, dnes se velmi omlouvám tomuto seriálu a dávám 4*. Je to totiž fakt pr**l :) Opět má oblíbenkyně Marie Doležalová válí!

Svědomí Denisy Klánové (2009) (TV film)

Kladně hodnotím záměr filmu, který chtěl poukázat na nekalé politické praktiky, ovšem jakým způsobem to bylo provedeno je smutné.Absolutně nezvládnuté vysvětlení o čem je konkrétně zákon, který tak srdceryvně zamítá hlavní představitelka?? V čem by kryl ty tuneláře?? Jaké to byli konkrétní opatření?Proč to bylo natočeno tak neinteligentně a velmi povrchně?? To jsou otázky které mi vyvstávaly v hlavě když jsem se na toto drama díval. Líbil se mi výkon Simony Stašové, před ní klobouk dolů a překvapil mě velmi tragický konec.