Braindead - Živí mrtví (1992)

Tak dlouho jsem se u ničeho nepobavil, tento film u mě jak se říká trefil hřebíček na hlavičku. Je to humus ale sranda, je to film u kterého aby ste se bavili musíte vypnout.... Nejlepší je zombie mimčo a zombie obr matka :-D

BrainStorm (2008) (TV film)

Na české poměry vynikající, myslím že pan Jiří Strach své práci moc dobře rozumí. Bravo

Excalibur (1981)

Krásný film, ještě dnes mi při některých scénách mrazí v morku kostí.. Výborná hudba podtrhuje atmosféru té hnusné zvrácené doby kdy si nikdo nebyl jistý svým životem. Evidentní stylizování do zelené barvy prospělo a film tak nabral umělecký ( leč trochu kýčovitý háv) háv.

Líbáš jako Bůh (2009)

Mé mamce se to líbilo hodně, mě už tolik ne. Ovšem hodnotím velmi kladně posun k lepšímu u režisérky z Jak se krotí krokodýli, to byl totiž ten nejhorší film který jsem kdy viděl! Tento alespon stojí za zhlédnutí.

Lick the Star (1998)

Jako debut dobré, jde vidět že Sofia Coppola není feministka a dokáže ženy vyobrazit v tom pravém světle.(i když černobíle)

Marie Antoinetta (2006)

Pěkne, historické ovšem nicneříkající příběhově zvadlé, ale hezké, takové uhlazené + mám rád režisérku!

Úsměv Mony Lisy (2003)

Průměr, který neurazí ale ani nenadchne. Kdo má rád tento žánr si * přičte kdo tento žánr nemá rád si *-** hvězdy odečte.Pro mně je to za ***

Amélie z Montmartru (2001)

Nevím jestli mi přísluší hodnotit tento film, prože jsem jej viděl na silvestra a to samo o sobě vypovídá něco o mé objektivní subjektivitě :-) Mě každopádně nijak moc nenadchl a moc jsem se u něj teda nebavil, ale tím nechci říct že je to špatný film, to ne je dobře řemeslně zpracován je pěkně hřejivě barevný ale děj šel čistě mimo mně.

Vymítač ďábla (1973)

Nevím čím to ale tento horor bych označil jako nejlepší který jsem kdy viděl. Emoce se mnou cloumaly tak jak to žádný jiný film nedokázal, přistihl jsem se jak se u hlavního vymítání celý klepu! Proto si tento film zasluhuje můj obdiv, je to neuvěřitelné že takto starý film může oslovit i tak mladou generaci jako jsem já, která vyrostla na krvi a motorovce.