Přichází Satan! (1976)

Nevím ale jsem zde asi jediný kdo viděl první remake a pak až tuto klasiku. Řeknu to ale na rovinu tak jak si to myslím: Remake se mi zdá lepší a více děsivější než jeho předchůdce. Jen už když si vezmete Damiena,v remake vypadá kluk opravdu jako ďábel a největší zločin, zde je to andílek. A podobných přirovnání mě napadá více...............remake je temnější a ůděsnější! Tady bych vyzvednul jen výkon Gregoryho Pecka

Requiem za sen (2000)

Oceňuju tento snímek jako přínos do drogové problematiky, ale sám jsem z něj nebyl zas až tak u vytržení, nevím možná jsem nějaký bez citu ale mě opravdu nepřišlo tak náročné na psychickou výdrž diváka. Nejlepší část filmu je s paní,která chce být in the television.(zvláště pak mě dostala scéna kdy jí příjdou navštívit do nemocnice její kamarádky, to bylo něco)Ovšem celkově snímek hodnotím kladně i díky skvělé režii,hudbě,střihu..............apod.

Věc (1982)

Bravurní dílko které ani po letech neztratilo nic ze své atmosféry a poutavosti, dá se přirovnat k takovým klasikám jako je vetřelec! Doporučuju ke shlédutí!

Jméno růže (1986)

Miluju středověk a tento film jej vyobrazuje opravdu věrně, na to že má přes dvě hodiny mi uběhl velmi rychle a to přece něco znamená!

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Je zvláštní jak člověk stárne tak mu ubývá elánu a pohody.Film vykresluje stárnutí a stáří jako něco čeho bych se opravdu nechtěl dožít.Tento film pro mě nebyl komedii ale spíše vyhlídkou do budoucnosti jak se mi život může posrat. Melancholie a pesimismus z toho snímku čiší na každém kroku.Líbila se mi ůstřední písnička, ta má u mně plus.

Pravdivé lži (1994)

Když přistupujete k tomuto filmu z odstupem pak se budete náramně bavit, tak jako já. Ovšem když se na něj budete dívat z čistě kritického hlediska potom budete nechápavě kroutit hlavou a klást si otázku proč takový film může být tak kladně hodnocen?! Když překousnu scény které mi připomínají Komando a které s realitou mají asi tolik společného jako.................když se díváte na film :-) tak pak budete spokojeni.

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad)

Kdyby byly k dispozici 6 hvězdiček tak bych je dal pan Moravec by si je zasloužil

Záhada Blair Witch (1999)

Já vám nevím vážení,asi jsem už přesycen komercí,ale toto mi přišlo opravdu chabé. Podobných filmů sem viděl z amaterských projekcí nepočítaňe. Strach se mě nezhostil snad ani na vteřinu,spíš jen pachuť na jazyku a v žaludku. Nevím co je na filmu tak skvělého,je to jakoby to bylo natočeno ve Chřibech. Tento film mě dost zklamal.

Svatba na bitevním poli (2008) odpad!

O ničem,člověk by řekl a trapné,kdo se chce podívat na normální novácký film,uzde má dobrou příležitost.Pro zbytek radši jděte kolem tohoto filmu obloukem