Batman začíná (2005)

Prostě tohle mě neuchvátilo,hlavně hlavní záporák je dosti ubohej,prostě Batman opět nenaštve ale ani nenadchne.

Děsnej doják (2006)

* za nehoráznou scénu s kocourem a * za těch pár dalších dobrách scén

Afro Samurai: Resurrection (2009) (TV film)

Bohužel tenhle film mě dost sklamal. Příběj je poutavý Afro je vrahoun a krosí všechno, ale malá otázka ! Nebylo to tu už? Původní seriál je 100 krát lepší

Afro Samurai (2007) (seriál)

Primitivní příběh + Pár vět S. L . Jacksona + vyhul hrdina + hudba + grafika = naprosto geniální manga s hektolitrama krve . Prostě bájo

Králové ro(c)ku (2006)

No kde najdete luxusní muziku, dvojici absolutně šílenejch frajerů, satana zaměřenýho na metal a nehoráznou množ gagů a scén trhajících vaše bránice? Ohledně soundtracku ( na kterej film stojí už od počátku) je výbornej, jelikož Jack Black je nejenom neskutečnej Herec ale i zpěvák a Kyle Gass, jež je jeho společníkem v kapele tomu dodává šťávu. Nápad filmu prostě nechybí a kdo se u tohohle nepobaví, tak pak je mi ho líto.

Temný obraz (2006)

Nepochybně další unikátní kousek do sbírky Keana. Parádní grafický spracování a příběh je na tom obdobně.

Skandály ze života zvířat (2008)

Opět se setkáváme s potrhlou partou lidí hrajících převážně pod firmou Happy Madison, kde jak už je zvykem vymýšlet neuvěřitelně ulítlé komedie. Teď si vzaly dokonce na paškál už i zvířata a povedlo se to neskutečně dobře. Banda naprosto neschopnej filmařů a jejich neuvěřitelná cesta za Big Footem a jejich naprosto nefalšováná a a šílená show.

Robot Chicken (2005) (seriál)

Hodně ale fakt hodně ulítlá věc, pokud někdo rozumí a je šílencem do filmů a seriálů a zná je tak se u RC stopro neztratí. Něco tak neuvěřitelně šílenýho dokáže vymyslet jendině blázen. Grafika je dost neobviklá a to nejspíš přidává seriálu tu správnou atmosféru. Nechtěl sem věřit že i 3 vteřinová scénka mě rozesměje na 10 minut.

Strážci - Watchmen (2009)

Je třeba podotknout že nelze srovnávat s 300, protože to co Zack dokázal stvárnit zde, je skoro neuvěřitelné. Naprosto odlišný pohled na hrdiny, nejenže to nejsou až uplně takový slušňáci jak to tak bývá, každej má hold skovanýho kostlivce ve skříni¨. Akční scény nelze hodnotit jinak než špičkově páč nechybí ani brutalita, která mě fakt uchvátila. Nekurvauvěřitelnej filmek.

Griffinovi (1999) (seriál)

Co se týče zdejších komentáře,nechápu a snad ani nechci pochopit. Neuvěřitelný je srovnávat Family guye a Simpsonovi když v podstatě jde o jinej humor. Family guy je prostě stavěnej na Flashbackách a parodování neuvěřitelnýho množství herců,seriálů,show,filmů a podstatě parodování uplně všeho, to že si Seth nedělá servítky z vůbec ničeho vyplývá z toho že několika málo organizacemi byl 2 krát na delší dobu zrušen, a to dost možná taky proto, že uráží nejenom černochy,židy (snad dost možná uplně všechny barvy pleti) ale i národnosti, víru no propstě všechno. Co se týče hlavních postav tak Peter je prostě retardovanej trotl kterej není schopnej dělat ani jednoduchý úkony, syn Chris kterej se potatil, manželka Louis která je spíš než otec hlavou rodiny, dcerka Meg kterou nejen každý uraží ale je i dost bitá apodobně. Stewie malej psychopat kterej chce ovládat svět ještě větčně zlitej pes Brian kterej je mimochodem nejinteligentnější tvor v rodině a to je to pes. A to neuvěřitelný množství gagů a nápadu sem ještě nikde jinde jak živ neviděl, prostě kolikrát se mi při nějakým zážitků vybaví věta " Ty vole dyt to je jako ta palba ve FG....". Simpsonovi sou sice fajn¨, ale každou serií pomalu upadají do stereotypu, kdežto FG prostě každou sérií je čím dál tím nařáchlejší, jen doufám že zase nějakou debilní asociaci nenapadne tenhle seriál zrušit!!!!!